Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek meg egy fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek meg egy fiút?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, akiért totálisan oda meg vissza vagyok, és szeretnék járni vele. Ma például térdeltem a széken és a fenekemet bámulta, aztán szólt a haverjának és rám mutatott, aztán tovább bámult, de amúgy is többször néz rám. Beszélni mem szoktunk, mert olyankor flegma. Most akkor nem tudom mi van. Félek az elutasítástól, ezért nem merek rákérdezni, se bevallani az érzéseimet. Mit tegyek, vagy hogy szerezzem meg?

2016. máj. 4. 21:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Figyelj, nem mutogattam a seggem, csak térteltem a széken, hátra voltam fordulva a mögöttem ülő barátnőmhöz lyukasórában, mert beszélgettünk. Nem tetszelgési szándékból térdeltem, hanem mert úgy volt kényelmes, meg se fordult a fejembe ilyesmi. És amikor a másik barátnőm figyelmeztetett az esetre, akkor rögtön máshogy ültem, mert egyáltalán NEM akartam mutogatni a seggemet. Amúgy meg nem azért írtam ki a kérdést ide, hogy k*rvának nézzenek. És ha ettől jobban érzed magad: tényleg 13/L vagyok!
2016. máj. 4. 23:33
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Nyisd ki a szád és mond el hogy mit szeretnél és ha elutasít akkor vasárnap irány a gyóntatószék és azon térdelj
2016. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolsot nagyon adomXDDDDDDDDD

SIROKXXDDDDDDD

2016. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Neked nem,való még barát mutogatod 13 évesen a seggedet.Gyerekes vagy,még pár év múlva kezdjed el a pasikat nézegetni, ha felnőni addigra sikerül.Nem fog,komolyan venni ha a légyszívest is két c-vel írod.!
2016. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Úristen, komolyan megőrülök!!! Senki nem fogja fel, hogy nem mutogattam a seggemet, hanem térdeltem?! De tök nyolc, ezt a kérdést itt és most lezárom, több választ NEM kérek, első válaszolónak köszönöm, sziasztok!
2016. máj. 5. 21:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Én voltam ha a feneked nézi rég rosszos válaszoló,és nem arra céloztam,hogy egy utcasarki nő vagy,hanem arra,hogy nem biztos hogy szeret.Merthogy már jártam úgy,hogy nekem is megbámulták,ilyenkor főkét lefeküdni akarnak(:
2016. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!