Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezzek meg egy...

Hogyan szerezzek meg egy fiút, akibe már évek óta szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már évek óta tetszik nekem...De azt sem tudja ki vagyok! :( Mit tegyek? SEGÍTSÉG!

2014. nov. 2. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
idegen szó, de talán érted mit jelent: ismerkedés...
2014. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha nem tudja a letezesed,akkor nem eri meg vele foglalkozni! ha mar tobbszor voltal a kozelebe,es nem vett eszre,akkor keves az eselye annak,hogy ha majd a kozel jovobe megismered valaha is tetszeni fogsz neki.Mert lehet ugyan hogy ha valakibe szerelmes lessz az ember lanya,az nem pillanatok alatt,elso latasra tortenik,de azt tuti hogy egybol kiszurja egy kozossegbol,es ez forditva is igaz.
2014. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet #2-vel. Ismerkedj vele össze és vond magadra a figyelmét. A többi majd elválik.


Nem szeretem mikor ilyen "bölcs" kijelentéseket tesznek, mint az előző, hogy ha "így és így lett volna...". Ezer féle szituáció, helyzet létezik. Bármi lehet még, kérdező!

2014. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
es szerinted ki nem szarja le hogy te mit szeretsz,es mit nem? ez az en velemenyem ,es tartsd tiszteletben! te elmondod a tiedet es en az enyemet,es nem kontrazunk bele egymas velemenyebe.amugy kedves kerdezo,lehet hogy tavolrol pont hogy figyel teged,csak te nem veszed eszre,hogy te is felkeltetted az O figyelmet.
2014. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jelöld be és írj rá facebook on!
2014. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát tudja hogy ki vagyok, de úgy még nem beszéltünk...Nem merek ráírni...de be merem jelölni :)

Szerintetek hogy eledeggyek szóba vele? és mit tegyek?

2014. nov. 2. 22:57
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen szituaciom,es sanjnos nagyon felenk volt a fiu.en csak annyi tudtam elerni nala,hogy felvettem fele a szemkontaktust.es rengetegszer szemeztunk.ez sokat elarult.tuti nem voltam kozonbos neki...de kepzeld hogy mai napig sem lepett...persze mar azota mindketten befejeztuk a sulit,es azota sem talalkoztunk.. de belegondolva,ha ujra ott lennek kozep suliban,ugyan azt csinalnam most is mint akkor...varnam a megfelelo alkamat,hogy majd az elet teremtsen olyan szituaciot ami osszehoz.na de ez te felejtsd el! koszonj neki.es hivd fel magadra figyelmet.a pasik nagyon birjak,ha koszonsz nekik,vagy rajuk mosolyogsz.
2014. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!vDe szerintetek nem túl feltűnő, ha hirtelen bejelölöm és köszöngetek meg ilyesmi?
2014. nov. 2. 23:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha feltűnő? Ha rájön, legalább könnyebb dolgod lesz!
2014. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
muszaj valahogy feltunj :) nyugi,tuti imponalni fog ez neki.
2014. nov. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!