Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botu kérdése:

Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szócal az a helyzet, hogy még nem volt egy normális kapcsolatom sem. Nem tudom mi lehet a baj, miért nem jövök be a lányoknak. Pedig nem vagyok az a nagyon csúnya fiú, de nem is mondanám magam szépnek. Sült paraszt sem vagyok. Szerintetek mi lehet a gond?

2016. máj. 6. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem fejezed ki magad elég jól. túl kevés infót adsz meg dolgokhoz vagy megválaszolhatatlan kérdéseket teszel fel szegényeknek.
2016. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert ettől is függ a dolog.

Ha fiatal vagy(tizenéves), lehet azért, mert nem egyformán gondolkodsz a mai fiatal lányokkal, ami szerintem pozitív dolog :D Ha idősebb, akkor viszont a karaktereddel, mármint a kifejezéseddel lehet a gond, ahogy az előző válaszoló írta. Megfelelően kell közeledni egy nőhöz, határozottan, mert kikészítő tud lenni, ha egy pasi nem ad kellő jelet, és te csak találgatsz, így te sem mersz lépni. + nem árt a megfelelő lányokhoz közeledni, ne csak a külsőt nézd, persze az az első benyomás, de egy normál kinézetű lányban több kincsre lelhetsz, mint egy gyönyörű, de belül üres lányban.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!