Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csá 13éves vagyok és fiú az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csá 13éves vagyok és fiú az osztályban már szinte volt mindenkinek szerelme csak nekem nem mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy vicces (okos) aranyos nem beszélek sokat ((én magamat csúnyának tarom de sokan mondják hogy szép vagyok))[aki kér a kérdés megválaszolásához képet írjon privibe]
2016. márc. 30. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
13 évesen még bőven ráérsz, hogy szerelmed legyen. Az idő úgy is elhozza a szerelmet majd.
2016. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy nekem tetszik egy lány csak nem tudom mit csináljak mert ő gyönyörű (finoman fogalmazva)én meg...
2016. márc. 30. 00:23
 3/5 anonim ***** válasza:

A kommented után, inkább kérnék képet. A leírásod alapján semmi baj veled.

De nem is feltétlen van baj. Idővel eljön a szerelem is. ;)

2016. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartod magad szépnek akkor nincs önbizalmad. Ha szépnek tartod magad akkor egoista vagy. Szóval egyik sem jó nem igaz? Egyik sem kell az embernek. Ne gondolkodj magadon, csak cselekedj.
2016. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy ilyen kérdés saját név alatt, te kis buta!?
2016. ápr. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!