Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hallotam, hogy egy fiu az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallotam, hogy egy fiu az osztalybol azzal fog megszivatni par lany hatasara, hogy eljatssza, hogy tetszem neki. Ti hogy reagalnatok? Tobbi lent 13/L

Figyelt kérdés

Hallottam, mikor egy csapat az osztalybol, akit annyira nem kedvelek, arrol beszelnek, hogy a fiu suliban eljatssza hogy bejovok neki. Gondolom kedves lesz, segit, stb. Ti hogy reagalnatok? Hagyjam hogy bokoljon stb aztan ne engedjek tobbet, vagy hasznaljam ki a kedvesseget, vagy az elejen razzam le, vagy esetleg mikor probalkozik kozoljen vele, hogy tudom, mi all mogotte?

Annyi meg a baj, hogy en elegge birom azt a fiut...


Koszi a segitseget! 


13/L



2016. máj. 8. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
az a srac egy alpari taho aki azzal akar szivatni h jatszik az erzeseiddel majd mert o ettol milyen kemeny meno lesz. szerintem tord le a szarvat ne mond el senkinek h tudod a tervet picit jatszadozz vele aztan mond meg neki h nem az eseted es koptasd le. ha belemesz utana megszivat es rajtad rohog majd az egesz tarsasag szoval sztem elozd meg es koptasd majd le h hagy o egjen be.meg az egesz tarsasag aki kitalalta
2016. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fruzs33 ***** válasza:
91%

Egyet értek az előttem szólóval.

Ne mondd meg neki,hogy tudod mi áll emögött.


Azt még hozzátenném,hogy okosan csináld.

2016. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi! Majd kihasznalom a segitseget... És egy kicsit jatszadozom az erzeseivel... Ugyis minel jobban kuzd annal valoszinubb hogy nagyot tud pofara esni, esetleg ha megis lennenek erzesei kesobb, foleg hogy el tudom kepzelni, hogy tenyleg bejovok neki, csak annyira nyuszi, hogy nem meri felvallalni, csak igy...
2016. máj. 8. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem játszadozz egy kicsit te is az érzéseivel...add be neki h szereted aztán utána meg vágd a fejéhez a dolgokat..ha meg komolyan gondolta vna a kapcsolatot akkor meg mond a képébe röhögve h sorry ezt nem így kellett vna
2016. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
93%
Nem tudom, hány évesek az előttem válaszolók, de én teljesen máshogy látom a helyzetet, mint ők. Így is eléggé bírod a fiút, ezt leírtad... ha még kedves, aranyos és segítőkész is lesz hozzád, azzal egyedül csak neked árthat... Már most is tetszik, ne is tagadd, sőt valószínűleg ő lesz a tökéletes fiú számodra, ha még a belső értékeit is olyanná formálja, mint amilyenre te vágysz, ami neked bejön... de ez nem lesz valós! Neki az a célja, hogy megszívasson téged, nem érdekli, hogy neked ez, hogy fog esni! Itt ha valaki pofára eshet, akkor az egyedül te vagy! Mert ha hagyod, hogy játsszon veled, te fogsz beleszeretni, pont azért, mert már most sem közömbös! Szerintem közöld vele, amit tudsz és kerüld el őt és ezt a primitív társaságot is, amilyen messzire csak tudod! Ez a legjobb, amit tehetsz!
2016. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 eznemlényeges ***** válasza:
50%
Hmm, hát fognám a viperát és jól megrepeszteném az egyik csontját, tanulja meg hogy ilyen köcsög*k nem szórakozhatnak velem
2016. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
F😔
2016. jún. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Mi lett?
2016. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!