Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom, hogy sok ilyen kérdés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van de olvassátok el kérlek; Miért nem kellek a fiúknak?

Figyelt kérdés

16 éves, 165 cm magas, normális testalkatú lány vagyok. Mosolygósnak, kedvesnek tartom magam. Nem cigizem, nem piálok csak évente egyszer, de akkor se sokat. Nem szoktam bulizni járni, így tudom, hogy a mai társadalmi szintet nem ütöm meg. Az utolsó barátom hazudozott nekem egy hónapig, kiderült, hogy nem is szeretett. Becsapott és megcsalt. Ő azt mondta, nem tud velem mit kezdeni, mert unalmas vagyok. Nem tudom, hol találhatna rám a szerelem, hol találhatnék egy olyan fiút aki megbecsül engem, szeret és nem akar kihasználni. Van egyáltalán ilyen srác a korosztályomban?

Kérlek segítsetek!

Egy elkeseredett lány



2016. máj. 8. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
az ilyen kérdésre lehetetlen válaszolni nem ismerlek nem tudom mi lehet az oka
2016. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 beokay ***** válasza:
"Miért nem kellek a fiúknak?" 16 éves vagy!! Egy fiú megcsalt. Ez nem azt jelenti hogy nem kellesz a fiúknak. Ha nagyon fontos hogy legyen barátod ismerkedj mert anélkül jó hogy nem kellessz senkinek! :)
2016. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 KDA99 válasza:
A mostani fiúknál általában a kinézet számít. De vannak kivételek... Én például szerelmes vagyok egy lányba 4 éve ismerem az elmúlt 2 évben most találkoztam vele először. Nagyon szép de engem nem a kinézete fogott meg hanem a belső tulajdonságai. És az is lehet hogy van olyan fiú aki szerelmes beléd csak nem meri bevallani az érzéseit. Mint én... Ha érdekel valami még írj priviben!
2016. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Látatlanba nehéz megmondani. Legalább egy kép kéne. Nagyon sok oka lehet
2016. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pont ez a helyzet velem is,én is egy ilyen lányra vágynék ;) 16/F
2016. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 theweeknd ***** válasza:
47%

Ez olyan cuki volt, most megölelnélek :3


De, amúgy ezt sosem értem miért kell elkeseredni, ha nincs valakid.. Persze tudom én, hogy hiányzik egy olyan személy akivel boldog lehetsz, lassan 1 éve nem volt NORMÁLIs barátnőm még is boldog vagyok, mert tudom, hogy egyszer így is úgy is sikerül valamit kihozznom magamból, igaz már a felnőtt korba léptem még is úgy érzem, hogy kihasználom a gyermekkoromat:D Fiatal vagy, mit számít az, hogy most nincs senkid.. Pár év múlva mikor már lesz 3 gyereked, egy férjed rájössz, hogy minden szomorú perc/óra feleslegesen ment el.


Remélem egy picit tudtam segíteni :) 18/F

2016. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek de szerintem nincs veled semmi baj, csak hát az ilyen lányokat nem becsülik meg :/ Amúgy vannak úgymond normális fiúk csak hát őket is nehéz észrevenni pld én sem lennék képes kihasználni egy lányt, bár nemhiszem hogy a korosztályod lennék..
2016. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
őőő esetleg nem 16 éves fiúkkal kéne kezdened?
2016. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 $$$$$ ***** válasza:

Ne agódj majd lesz valaki :)

Én nemsokára 16 leszek és még sose volt barátnőm :(

De neked màt volt :) És biztos hogy nemsokára megint lesz ;)

És nem tudom hogy az unalmas alatt mit ért mert nem tudom hogy lehet valaki unalmas...

2016. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Üdv!küldj képet privátban
2016. máj. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!