Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Otthonülős lánynak lehet barátja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthonülős lánynak lehet barátja?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet
2016. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen! Egy otthonülős fiú. :) ;)
2016. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem sèrtès de hàny èves vagy mekkor ès hàny kiló?
2016. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aha
2016. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem mindegy az, hogy hány kiló (a szélsőséges végleteket leszámítva)?
2016. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szophie válasza:
100%

Nem a mekkora, hány kiló, hány éves a lényeg. :D

Ha otthon ülsz, ha nehezebben ismerkedsz, akkor sokkal nehezebben fogsz találkozni azzal a bizonyossal. Ha a saját érdeklődési körödben mozogsz egy kicsit, sokkal egyszerűbb lesz.

Ahhoz, hogy megismerkedj egy olyan sráccal, és összejöjjetek, először is, sok szerencse kell, másodszor is, lehetőség. Hacsak nem egy régi ismerősöddel jössz össze, de erre elég kevés az esély.

Természetesen lehet barátod. Akármikor lehet pont az az alkalom.. Én a szerelmemet azon a napon ismertem meg, amit akkor még a hátam közepére sem kívántam, olyan rossz volt.xD Aztán az új szomszéd sráctól elkezdve, akárki szóba jöhet. Csak mégis csak kevesebb az a kör, akik úgymond kiválaszthatnak. És ha szűkebb a kör, kevesebb a valószínűség is. 1 millió emberből többen mondják azt rád, hogy szép, mint 10-ből, eleve, mert többen vannak.

2016. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
megengedem, hogy legyen barátod! :)
2016. máj. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van barátom, együtt szoktunk itthon ülni:D Szóval igen, lehet, de valamikor azért ki kell mozdulni, mert nem fognak becsöngetni sorra a legények egy rózsával, hogy "szia, leszel a barátnőm?" De nem kell bulikba se járni hozzá:)
2016. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2016. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!