Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet olyan ideges egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan ideges egy lány randi közben hogy alig beszéljen?

Figyelt kérdés
Üdv. Szóval van egy fiatal hölgy akivel randizgatok, összefutunk itt ott..de férfiú létemre nekem kell fentartanom a csevegést. Az elején azt hittem hogy ez miattam van..mert igazából nem is jövök be neki csak beképzeltem. Viszont az eltelt napok alapján biztos vagyok benne hogy nem csak egyoldalú. Na most a lényegi dolog..Kb a világ összes klisés kérdést feltettem és mondhatni mindent megtudtam róla..mindent megtettem hogy ne legyen kinos csend, de erre egyedül nem vagyok képes. Ő meg csak válaszolgat és ha csönd van akkor próbál vmi klisés dolgot felhozni. Viszont látom rajta hogy iszonyatosan ideges közben. Pedig barátságos vagyok és minden témakörben érdeklödő. Lehet hogy az idegességtől alakult ki ez vagy csak szimplán nincs meg köztünk a kémia? Elég sok a közös bennünk, de mégse megy folyamatosan a beszélgetés..Ki mit csinálna a helyemben?
2016. máj. 11. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali:)

Szerintem próbálkozz még.

Én sokszor túl sokat gondolkodom azon, hogy mit kellene mondanom, nehogy valami hülyeséget beszéljek és olyankor nem igazán jut eszembe semmi, lehet ő is ilyen :D

Vidd el olyan helyre, ahol nem kell tul sokat beszélni és ha közelebb kerültök így egymáshoz, lehet sikerülne megnyílnia.:)

2016. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én jártam úgy, h kihívott a csaj. Facen emberkedett, hogy ilyen bevállalós. Soha nem láttam embert még olyan csöndben és annyira remegni.
2016. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, szoronghat.

ilyenkor a másik félnek kell irányítania, kifejtős kérdések jók. meg a humor mindenképp a legjobb! :)

2016. máj. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!