Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes próbálkoznom, vagy el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkoznom, vagy el fog küldeni a fenébe? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy lány a sulimból. Facebookon ismerősök vagyunk régóta, de személyesen nem ismerjük egymást egyáltalán (nem vagyunk beszélőviszonyban sem). Még Valentin napon küldtem neki egy levelet (kézzel írt levelet, amit a ,,suliposta" kézbesített elvileg). Ebben kissé hosszan leírtam, hogy nagyon aranyosnak találom, és hogy szívesen megismerném őt.

Két nappal később ráírtam Facebookon, hogy megkapta-e a levelet, de nem válaszolt (pedig megnézte az üzenetet).


Azóta (február óta) hanyagoltam a dolgot. Viszont még mindig nagyon tetszik. 1 hét múlva ballagok a suliból, ezért gondoltam, hogy megpróbálok vele beszélni személyesen. Szerintetek lenne értelme, (a februári válasz hiányának tükrében) vagy hagyjam?


19/f



2016. ápr. 24. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, ha egy hét múlva ballagsz, már semmi rossz nem lehet belőle 😃 (pl. ha beégetne az egész sulid előtt, úgyis csak egy hétig kellene elviselned)
2016. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1-es:


Igen, nagyon sok vesztenivalóm nincs, ezért is vetődött fel bennem a próbálkozás lehetősége... de azért feleslegesen senki sem szeretné magát kitenni a pletykáknak... :P

2016. ápr. 24. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, a legrosszabb esetben is néhány nap alatt lejárna a téma a suliban.😊

#1-es voltam

2016. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!