Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » FIÚK! Miért csak nézitek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Miért csak nézitek a lányt, ha tetszik, és miért nem szólitsátok meg?

Figyelt kérdés
na szóval, van egy fiu, aki sokszor bámul rám, de nem beszélgetünk, mikor meglát köszön, külön nekem, de ettöl nincs több. rengetegszer néz, és mikor rá nézek, ugyan olyan póker face-vel bámul, mikor egy idö után elmosolyodom, akkor ö is, de mikor melletem ül, akkor nem szólít meg, régebben még viccelödött, de mikor már nekem is tetszik,akkora abbahagyta. a kérdés: ha tetszik egy lány, akkor igy bámuljátok? és ennyire lefagytok,hogy nem kapcsolotok,hogy a lány mosolyog rád?! vagy hogy van?

2016. máj. 11. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez soktól függ. Lehet bátortalan vagy aztt érzi, hogy te hozzá képest szebb/jobb vagy. Emiatt fél attól esetleg lepattintod. ÉS nem veszi észre, hogy bejön neked is.
2016. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát miért nem szólítod meg te?
2016. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lol. Ezt tőled is meg lehetne kérdezni.
2016. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-nek: igen, a fiu kegyetlen magabiztos, azt vettem észre, hogy régebben nem ült egyenesen, de mikor én magamra kezdtem figyelni,(sokat fejlödtem, magabiztos lettem én is) akkor amint én is a hátam kihuztam, és minig egyenes voltam/vagyok, ö is ugyan igy. :3 de nagyon magabiztos, nemhiszem,hogy tölem riadt volna meg.

2.-nak, igazad van, eddig nem tetszett, de ha ez segitene, akkor beszélgetünk majd.

de azt nem is mondtam,hogy sokszor ugy csuinálja,hogy elbambul, akkor elmosolyodom, ö is, késöbb mikor már megint sok ideje néz, akkor ránézek, és akkor biccent egyet a fejével(megemeli a fejét, mintha köszönne), a szemöldökét megemeli, és a szemei kikerekedve, mosolyog.

ö 18, én hamarossan leszek szintén 18

2016. máj. 11. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet h csak nem akar most kapcsolatot
2016. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
töketlenség
2016. máj. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pl nekem tetszik a lányok 30%-a.

Ez azt jelenti, tetszik mondjuk 873 lány.

Mivel tetszenek, jól eső érzés rájuk nézni.


Most akkor mindegyiktől akarnom kéne valamit?

2016. máj. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!