Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem nagyon tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagyon tetszik egy srác, de vajon én is bejövök neki? 15\lány

Figyelt kérdés
Szóval.. Van egy srac aki osztálytársam es most 9-ek vagyunk. Felsőben évfolyamtársam volt. De csak szeptemberben kezdett érdekesen viselkedni. Pl sokat nézett, általában került de semmi okot nem adtam ra. Mostanaban mar inkabb pl ezek vannak h ad a vizéből, chips-el megkínál,, stb. Egy varosban lakunk es reggelente ugyanazzal a busszal szoktunk jarni, de o legtöbbször az uncsitesójával utazik es meg veletlen sem ul a közelembe. De az uncsija masik suliba jar, es mikor sétálok utannuk es a srac refordul akkor ő megvar. Délutánonként van mikor nem egy busszal megyek, de ha megis es senki ismerőse nincs rajta a buszon akkor mellem ul, de viszont ha pl a barátja ott van akor melle ul... Sajna nem nagyon van témánk. Meg sztem 1x sem nézett a szemembe. Barátaim szerint bejövök neki. De ti mit gondoltok??? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm😉😊

2016. máj. 10. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
jézusom, a chipséből megkínál? Itt esküvő lesz.
2016. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kiss Miklós? ja nem a chipséből nem ad senkinek



https://www.youtube.com/watch?v=32_y-TsKKBw

2016. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A hülyeségektől kíméljetek... 😐😐
2016. máj. 10. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Itt gyerek lesz, és a nevét is tudom előre: Vizi Chips
2016. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a hülye kérdéstől kímélj minket ._.
2016. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs ez az igazság lesz...

Pont ma volt róla szó, hogy a szerelem nem ott kezdődik hogy mindketten tetszettek egymásnak (ha te tetszesz egyáltalán neki) hanem ott hogy tudtok beszélgetni és egy hangon vagytok. 15 évesen már lehet szerelem de az nem annyi hogy ad a chipséből meg a vizéből meg ha már nincs más neki akkor veled beszélget meg melléd ül és még akkor se tudtok egy jót beszélgetni. Ha csak mondjuk külsőleg tetszenél neki (leírásod alapján szerintem nem) és úgy jönne veled össze az nem szerelem. Amúgy szerintem nem jössz be neki...

2016. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, sőt biztos, hogy nem fog tetszeni neked, amit írok.

A fiú ismerőseim 70%-a így viszonyul hozzám.

- néznek (Nem azért, mert csodálatosan szép vagyok, vagy mert szerelmesek belém, hanem egyszerűen azért, mert lány vagyok, ők pedig fiúk. Mellesleg én is nézem őket csak sokkal diszkrétebben)

- adnak a vizükből (Ha kérek...)

- adnak a chipsből (Mert udvariatlanság nem megkínálni valaki, akit ismerünk.)

- megvárnak pl. iskolába menet (Mert jobb társaságban sétálni, mint egyedül.)

- leülnek mellém a buszon (Ha nincs ott egy haverjuk sem. Nem kedvelnek annyira, mint a barátaikat, de ha nincs más akkor jó nekik az én társaságom.)

Én így viselkedek azokkal a fiúkkal, akik nem tetszenek nekem, és nem is a barátaim.

(A maradék 30% barátok, rokonok a bátyám stb.)

Ezek a dolgok nem szerelemre, de még csak tetszésre sem utalnak. Persze nincs kizárva, hogy a fiúnak tetszel, csak ezek biztos nem annak a jelei.

Nem azt mondom, hogy add fel, de ne képzelj mást a dolgok mögé.

2016. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De pesszimisták itt az emberek... :D


Amúgy benne van, hogy csak szimplán jófej, de srác szemmel mondva itt bőven lehet valami. Viszont ez nagyon úgy néz ki, hogy külsőleg tetszel csak neki - és ő is neked. Meg kéne várnod, hogy kezdeményezzen valami találkozót vagy hasonlót igazából, de mivel ő 15, ezért nem biztos, hogy rájön erre. Ha nagyon kétségbe vagy esve, akkor hintsd el neki, hogy milyen jó lenne elmenni valahová

2016. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!