Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe estem!?!

Figyelt kérdés

Egy osztálytársamnak 2 éve tetszem és múltkor flörtölt velem.

Hová rejtsem el a testét?


2016. máj. 14. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De jó kis humora van valakinek :D Szerintem égesd el, vagy valami olyan helyre, ahol nem találhatják meg :)
2016. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még hogy nem a test a fontos.. Ezzel a mondattal a kérdező elárulta az igazat a nőkről :P. (kackackac)

Öhm nem vagyok szakértő, de szerintem sósvízben áztasd be..

17F

2016. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól figyelj, mert valószínűleg kevés időd van!

Elsősorban szerintem el kellene vinned egy madár se látta helyre, ahol aztán feldarabolod. Miután feldaraboltad, kb. 30 centis darabokra, áss egy két méteres gödröt, dobáld bele a testrészeket. Majd benzinnel gyújtsd fel, miután leég, azután ásd el, taposd meg, szórj rá leveleket.

2016. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megölted:o?
2016. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, sikerült?
2016. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!