Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha nem sikerul?...

Mi lesz, ha nem sikerul? Teljesen ketsegbe estem.!?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok es mindig az volt bennem h szinesz leszek..nem is az volt bennem,hanem olyan termeszetesnek tunt ,hogy az leszek. Mindenki ,aki ismer azt mondja,hogyha belolem nem lesz,akkor senkibol,pedig nem szoktam hirdetni ,hogy mi szeretnek lenni ,csak ha a jovore kerul a tema ,mindenki ezt mondja

Es ma elgondolkodtam....mi lesz ,ha nem ?

Annyira kellemetlen lenne sajat magammal szemben es az emberekkel szemben is....



2015. nov. 26. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi akadályoz benne hogy az legyél?
2015. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önmagában a leírtak még senkit nem ruháznak fel jó színészi, előadói képességekkel
2015. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát remélem tanulsz mozogni, énekleni, verset, monológot mondani, jársz színjátszó körbe, és naponta gyakorolsz és jól játszol egy hangszeren. Akkor menni fog.
2015. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne kellemetlen?

Ez nem egészen így működik. E rendszerben tehetség szhart sem ér. Mindenhez szenvedni kell.

Am semmi sem lesz belőled. Hamarost népírtás.

2015. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most a kérdés a következő. Te akarsz színész lenni, vagy a környezeted akarja, hogy az legyél? Az írásból nem jön le, mit akarsz. Gondolkozz el ezen. Az, hogy anyukáék azt mondják, hogy jaj de jó színész lennél, az nem jelenti azt, hogy annak kell lenned.
2015. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen,kicsit furan irtam le

Az egyik valaszolo kerdesere valaszolva: mindenre jarok ,amit csak leirtal

A kornyezetem nem is gondolkodik masban ...de eddig en sem ...a napokban jottem ra,hogy lehet ,hogy nem fog sikerulni,de nincs "B"tervem

2015. nov. 26. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!