Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ennek az egésznek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek az egésznek? Normális, hogy passzív a lány ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Tinderen váltottunk néhány szót egy lánnyal, utána felvett facebookra. Ott is beszélgettünk és meg is beszéltük, hogy pár nap múlva (mert ő nincs jelenleg a városban) találkozunk élőben is.

Facebookon nem sokat beszélgetünk, sajnos mindig én kell ráírjak és felhozzak egy témát. A válaszait is eléggé tőmondatokban fejti ki.

Túl naív vagyok ha azt gondolom, hogy mivel még nem is ismerjük egymást nincs miről beszélgetni és őt sem erőst érdekli a dolog, viszont a találkozás után más lesz?

Kicsit passzívnak találom és már arra gondolok, hogy a találkozásnak sincs értelme...tiszta időpocsékolás.


2016. máj. 14. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de ahogy gondolod.
2016. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha hajlandó a találkozásra, akkor találkozz vele! Chaten keresztül minden nagyon személytelen és lehet, hogy tényleg így kommunikál. Viszont általában ez azt szokta jelenteni, hogy nem érdekled őt. Csak sok nő nem meri felvállalni az ezzel járó lelki terhet ("jaj, most én vagyok a rossz...") és arra játszanak, hogy majd ráunsz, majd észreveszed, hogy nincs fogadókészség és bennük se dől össze a hit arról, hogy ők milyen kedvesek és rendesek, szinte kis tündérek.

Ha meg nem hajlandó találkozni személyesen, akkor szó nélkül töröld az ismerőseid közül és ennyi volt.

2016. máj. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na milyen volt a találka?
2017. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szolgáltató által generált kamuprofil is lehet. Arra is gondolhatsz.
2018. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt rossz de nem lett második randi :)).
2018. máj. 29. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!