Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi ertelme van annak, ha...

Mi ertelme van annak, ha valakivel szemben passziv vagyok, mikor valami zavar, es az illeto (talan csak gyerekesen, ok nelkul) visszaadja ezt?

Figyelt kérdés
Normalis, ha valami zavar a masik emberben, o meg sertodotten kitalal valamit, vagyis "ugy csinal, mint ahogy en", hogy lassam, hogy "ez hogy esik", mikozben talan elfogadobb lennek a helyzettel, ha tudnam, hogy tenyleg zavarja valami, hitelesebb lenne a "visszaadas".
2013. márc. 27. 23:52
 1/2 anonim válasza:
És ő tudja, hogy vele kapcsolatban zavar valami? Én sem örülnék, ha nem tudna valaki/közösség elfogadni, nem tudnék beilleszkedni, mert egy/több személyt zavar valamilyen tulajdonságom. Amennyiben iskolai dolog, a fiatalok ezt még nem értik meg, kár is foglalkozni vele. Amennyiben munkatárs, meg kell próbálni nem arra a dologra koncentrálni, ami zavar téged benne. Ott már elég érettnek kell legyél. Valószínűleg ezért csinálja. Mégis, téged nem érdekelne, ha valaki kinéz amiatt, mert hangosan fújod az orrod? Ez ugyanolyan, csak az ő részéről...
2013. jún. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem közössségről volt szó, és nem szúrtam ki, hanem ismerős/barát, mondhatni, inkább ő szúrt ki engem, barátnak, amit elfogadtam, bár bizonytalanul, mint általában.

igaz, erre én is rájöttem, megprobáltam kifejezésre juttatni, hogy mi zavar benne:).

2013. jún. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!