Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik nekem, de gyava...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem, de gyava vagyok hozza, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiu es nagyon feszult vagyok a kozeleben.Nem merek neha meg ranezni sem es beszelni sem ami meg rosszabb...Sokszor levegonek nezem,mert nem tudok mit kezdeni magammal,ha ott van lefagyok.

Nem tudom mit csinalhatnek magammal,hogy erot vegyek magamon es elkezdjek ismerkedni vele ?! De attol tartok mar elszurtam ezzel a viselkedesemmel


2016. máj. 16. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mesélj valamit
2016. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A legviccesebb válasza:
Nekem nagyon tetszeni szokott ha egy lány mosolyog rám. Nem tudom, barátod-e a fiú, de szerintem mosolyogj, nézz a szemébe, az nagyon cuki :D aztán meglátod hogy erre hogy reagál. Ha nem látszik hogy nagyon eltaszítana magától, akkor bátorkodj elhívni valahova. De előtte beszélgessetek sokat, ismerd meg közelről ;) 16/F
2016. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!