Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Szerintetek vonzó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek vonzó?

Figyelt kérdés
A hajamat befestettem élénkvörösre és hamarosan a tarkómra szeretnék egy kisebb tetoválást. 18L

2016. máj. 16. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Az élénkvörös és a tetkó nagyon a gyengém, szóval nálam biztos nyerő lenne :D
2016. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tetoválás nem szép!
2016. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem tudom
2016. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szeretem a vöröst :)
2016. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg a tekóról és a hajszínről kép?

Na mindegy, így is megpróbálom. Ha a hajszíned illik a bőrszínedhez az nagyon jól tud kinézni. És a tetkó...tudom mondanád, hogy jól átgondoltad, de biztos szép lesz majd a 75 éves ráncos bőrödön? Én nem tudom...de persze a te döntésed!;)

2016. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semleges.
2016. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajszínt szeretem, tetkót szeretem, de nem ez fog vonzóvá tenni
2016. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A vörös haj vonzó. Egy szép tetoválás is lehet vonzó. Viszont sokat számít az, hogy amúgy hogy nézel ki. Arcvonások, apróbb részletek, de a nagyobb részletek (pl.: lábak, torzó, nyak, kezek...)is fontosak és nálam a belső érték és értékrendszer is fontos.

Szóval, ha előtte tetszettél, akkor ezzel együtt is. Ha viszont előtte sem, akkor valószínűleg most sem.

2016. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!