Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk nektek milyen lanyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek milyen lanyok jonnek be? Szerintetek mi vonzo es mi taszito egy lanyban? 14/l

Figyelt kérdés

2016. ápr. 14. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
külsőre vonzó nagyon ha sportos alakja van hajszin szemszin stb mindegy ha sportos alakja van :) külsőre taszító ha duci/kövér vagy ha rövid haja van de ezek nagyon ilyenekkel max baráti kapcsolatot apolok... belsőre ha sportol nagy előny ha nem egy közösségi k**va az szinten nagy előny ha facebbokja sincs az maga az álom akkor már hülye nem lehet :D de lényegében ha vicces, jofej és lehet vele piszkalodni az nagyon nyerő nálam :D taszító ha flegma bunko és nagyképű... az is ha apuci pici lánya aki mindent megkap... cigi, pia, drog kizaro ok és az is ha valami istentelen hülye... ja és ha nem kommunikativ tehát nem lehet vele beszélni mert nem dob fel. témákat és az enyémhez se tud hozzaszolni az a legrosszabb amit mondani tudok... 17/F
2016. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Olyan mint a barátnőm :D 13/F
2016. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Szeretem a csendesebb, okos, komolyabb lányokat. Pl akik haverokkal hülyülés helyett a könyvtárban töltik az idejüket. Szórakozásképp szívesen mennek operába, színházba, kiállításokra, komolyzenei koncertekre, és hasonlók. De az ilyen nagyon ritka.
2016. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Legyen perverz
2016. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nos, habàr làny vagyok, és nem is leszbikus, azért engedd meg hogy ideirjak. A mai fiuk 14 évesen még egészen biztosan nem érdeklödnek lànyok irànt, kivéve azt a sok buta(hupsz, a Gyik nem enged csunyaszavat) kis nyolcévest meg kefefejüt, akik megjàtszàk magukat a facebookon, aztàn 16 évesen a törvénytelen gyerekük elöl menekülnek. Tudom, tudom tulzàs ez, és tudom azt is hogy sok normàlis sràc van.



csak nem magyarorszàgon. Ba dum ts


egyébként szinte biztos, h nem szàmit mi a tipusa az embernek, ha szerelmes lesz, szerelmes lesz

2016. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Habár lány, vagyok, engedd meg, hogy nyilatkozzak. A fiú barátaim szerint mindig az vonzza őket, ha egy lány közvetlen és barátságos, nem áskálódó, viszont van véleménye, valamint intelligens és jó beszélgetőpartner. Taszító, ha a lányon túl sok a smink, inkább a természetesebbet szeretik. Valamint, ha egy lánynak túl rövid haja van, illetve úgy beszél, mint egy kocsis, nyafogós és könnyűvérű. Külsőre mindegy, csak legyen esztétikus. Nincs ilyen alapkövetelmény, hogy a szeme legyen kék stb. Az összhatás legyen vonzó, ami általában akkor nyerő, ha a lány arcán van egy mosoly.
2016. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ami tetszik:

Legyen érett és inteligens, de adott esetben játékos.

Legyen a szemében s a mosolyában ott a lélek.

Taszító:

Beképzelt üresfejű p.csulat 25 kiló mű dologgal magán.

Hajlammal arra hogy bármire ráüljön ami fajfenntartó nyúlványból van és a beszédstílus. Tehát a flegma és primitív beszédstílusok a kelleténél több káromkodással kivágják a biztosítékot..

2017. ápr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!