Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok egy fiút se?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy fiút se?

Figyelt kérdés
Körülöttem már csomó lánynak van/ volt fiúja, nekem még soha. Vajon velem van a baj, vagy miért lehet ez?

2016. máj. 17. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem keresel. Ne akarj azért barátot mert "menö"
2016. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia. Így nem tudom megmondani hogy veled van e a baj (de azért gondolom nem:)), és ha ez megnyugtat elmondom hogy én is pont így vagyok, szóval nem vagy ezzel egyedül. ^^
2016. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok mert az menő. Hanem szeretnék egy komoly párkapcsolatot, egy rendes sráccal!
2016. máj. 17. 22:08
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 pacsi sorstárs! 😃
2016. máj. 17. 22:08
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Talán ne tőlünk várd a megfejtést, hanem nézz magadba.

Lehet:

- Nem vagy szép.

- Idegesítő, elviselhetetlen vagy.

- Unalmas, jellemtelen személyiség.

- Buta vagy. (Én erre tippelek mert a kérdésed is elég agyzsibbasztó úgy hogy nem ismerünk és tőlünk várod a választ.)

2016. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha komoly párkapcsolatot akarsz nem írtad volna a kérdésbe hogy körülötted csomó lánynak van/volt. Ezzel akarod hitegetni magad h te igenis komolyat keresel.
2016. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Kuldesz egy kepet? Akkor segithetunk. :)
2016. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sok fiú van :D Nem lehet hogy csukva van a szemed mindig? :D

17F

2016. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privátban, mesélsz magadról és talán kiderül, hogy mi lehet a gond, ami miatt még nem találtál.
2016. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedsz, sokat töltesz otthon, az a bajod, mint nekem is. Pedig aztán lányoknak sokkal könnyebb találni valakit... :D
2016. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!