Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ciki vagy cuki?

Figyelt kérdés
Ha egy lány csendes természetű,pirulós nem mer a szemetekbe nézni,ha még is akkor halkan félénken elmondja mit érez irántatok.Nem szeret a középpontban lenni,utál bulizni.Meghúzódik a sarokban,kevés barátja van de,akik azok azokat, igazán szereti.Nem, valami népszerű a fiúk körében.Érzékeny,csak úgy tud elaludni ha közben fogja valakinek a kezét.Imád olvasni szünetekben,nem kapcsolódik be beszélgetésbe,mindig a jó kis megszokott baráti körével van.

2016. máj. 19. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Cuki. :)
2016. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
cuki^^
2016. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ciuki
2016. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Bár én is cukinak tartom, azt ne felejtsd el hogy fontos a kisugárzás is, vagy hogy nem-e vagy túlságosan megszeppenve mindig
2016. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki!!
2016. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Melyik animében van?
2016. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Ahhoz, hogy erről véleményt alkossak, ahhoz meg kell ismernem. :D Leírtak alapján nincs semmi probléma veled, te egy ilyen beállítottságú ember vagy.
2016. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
cukiii :3
2016. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

sem ciki sem cuki. Mellesleg már írtál ki ilyen kérdést.

Sok ilyen lányt ismerek az osztályomban, és 5 év alatt kb annyit beszéltünk hogy hanyas teremben leszünk.

Ha így gondoltad, hogy zavar e hogy mindig a megszokott barátaival van, akkor mondom: nem, azt csinál amit akar.

De ha párkapcsolatról van szó, akkor biztos hogy nem mennék bele. Egyrészt ezeknek (legalábbis az osztályomból) még egy "pasijuk" sem volt, mivel senkinek a szemébe se mernek nézni, nemhogy beszélgetni.. mellesleg mivel nem nagyon beszélget más lányokkal sem, és nem megy bulizni se (nem azért mondom, hogy irány bulizni, de engedhetnél magadon) meg úgy anblokk nem mozdul ki a házból sokkal kevesebb esélye van fiút szerezni.

Még egy ilyen fiúval se találkoztam, akinek ez bejött volna.

tisztázzuk: nem bántásként mondtam, csak mint említettem, nap mint nap találkozok ilyen osztálytársaimmal. Most csak a véleményem mondtam el.

Ez persze nem jelenti azt, hogy neked sose lesz pasid, mert mindenkinek eljön egyszer a szerelem, csak nyitottnak kell lenni, figyelmesnek és türelmesnek.

2016. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen lanyok vagyok teljesen jellemeztel:)
2016. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!