Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt eddig a legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legdurvább dolog, amit veszekedés/vita hevében a párotok a fejetekhez vágott? (akár szó szerint is :D ) Meg tudtátok bocsátani?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 23:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

"Nálad jobbat érdemlek"

"Nem érdemelsz meg engem"

"Kár volt veled összejönni"

"nem tudsz engem értékelni eléggé"


Már nem vagyunk együtt.

2016. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 VirágésBence ***** válasza:
90%
"Én szenvedtem hónapokig a sz*rjaid miatt, erre te közlöd, hogy lóf**zt sem ért". Tudom, hogy ez nem olyan sértő vagy durva, de olyan dologról volt szó, ami belém égett és rosszul esett.
2016. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
"Qrva vagy" (egyáltalán nem volt jogos) Már nem vagyunk együtt.
2016. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

lol VirágésBence

Egyem azt a kis érzékeny zúzádat!

2016. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ja, meg "utálom a szüleidet" (ennek meg aztán pláne nem volt oka..)

A másik exem és a párom is imádja a szüleimet.

#3

2016. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

"Húzd le magad a wc-n, hogy visszakerülj a többi szar közé"


"A te arcod csak anyádnak tetszik"

2016. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Én egyszer azt vágtam a csajom fejéhez nyilvános helyen, hogy "minden orgazmust színleltem!".
2016. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ~OnLány~ ***** válasza:

Talán amikor azt vágta a fejemhez,hogy a pénzéért vagyok vele.De ezt is azért mondta,mert már nem tudott mivel előállni,mert én sokkal nagyobb dologgal sóztam le.

Aztán megkértem,hogy ilyet ki ne ejtsen többé a száján,mert agyonverem. :D Na jó,ezt csak gondoltam magamban,de azzal nagyon megbántott.Többet azóta nem hallottam ezt tőle.

Ennél rosszabbat nem mondott még,nem emlékszem másra.


Ezt nem szokta mondani,talán épp ezt utálom a legjobban,amikor semmit sem mond,mikor veszekedni akarok vele,hanem mosolyog és csinálja tovább szó nélkül a dolgát.Hát annál idegesítőbb nincs,mikor hallgat a másik.Az az a pillanat,amikor már tényleg agyonverném. :D

2016. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én egy vita hevében azt mondtam, hogy sírba visz már a hülyeségével. Mire ő: Tudod mit? Öld meg magad!
2016. ápr. 3. 01:51
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Lol, pár szöveget megjegyzek, jól fognak még jönni! :D

Amit kaptam, azt nem veszekedéskor, hanem random, csak úgy. Néztük a tv-t és volt benne egy izmos, helyes srác és csak így a csaj álmodozva: Bárcsak ő lenne itt az ágyban. Na, az elég gáz volt. (Persze egyből jött a magyarázkodás, hogy nem úgy gondolta és hasonlók. Gondolhatjátok, hogy mennyire volt hiteles.)

2016. ápr. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!