Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok, mi a teendő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, mi a teendő ilyen szituációnál?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, egy korosztályba tartozunk, amikor tudom keresem a társaságát és próbálok vele beszélni (akár teljesen fölösleges témákról csak mert már az is tetszik, ahogy rám néz) és ő is nagyon barátságos velem. Annyi a baj, hogy én nem éppen az osztály menői közé tartozom, sőt én sem tudom melyik klikkbe vagyok való, nálunk van 2 klikk, 1 a perverz hülyegyerekek, a másik meg a "menőgyerekek", az előbbinél én kicsit igényesebb vagyok, az utóbbiak meg az egójúkkal elborzasztanak. Az osztályban alig van 2-3 ember akikkel jóban vagyok, de az adott lány is pont ugyanilyen helyzetben van. Attól félek, hogy a lánynál felsülnék és ezen nevetnének a "menők" és itélnének el a "perverzek". Senkivel sem beszéltem de nemis tudom kivel kéne, nem tudom hol kezdjek neki, közel 4 éve vagyok ilyen belső kereszttűzben és kezdek megőrülni. Régen pszichopata voltam, és a legkissebb hülyeségen is felkaptam a vizet, mára teljesen nyugodt vagyok amit majdnem mindenki (még a lány is) megemlítette.

2015. nov. 9. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 70% (vagy több) hogy van nála esélyed.

Most lusta vagyok azt ecsetelni hogy miért, de ha nagyon kiváncsi vagy akkor írj egy privit és talán leírom :)

2015. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó azért biztatást kapni, csak az a baj, hogy nagyon félek attól hogy mi lenne ha elhibáznám, és azt sem tudom hogy álljak neki, mit mondjak, annyi dolog zavar, hogy azt sem tudom mit csináljak
2015. nov. 9. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem egy épeszü lány nem az általad felsorolt két klikkböl fog választani, ugyhogy elég nagy az esélyed

szedd össze magad és mondd meg neki h mit érzel! az h itt mondják neked h van esélyed az jo, de ha ne teszel a csajért akkor, lehetsz te a legmenöbb, legjobb pasi a világon akkor se fog összejönni

2015. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!