Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan, hogy gondolta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, hogy gondolta?

Figyelt kérdés
3 hónapja megismertem egy srácot, aki másfél évvel idősebb tőlem, hamarosan tölti a húszat. Rengeteget beszélgettünk, meg találkozgattunk, de azt mondta, nem akar összejönni velem, mert van neki egy lány aki nagyon tetszik. Én elfogadtam, megmondtam neki, hogy rendben, nem haragszom rá. Továbbra is beszélgettünk, de nem találkoztunk kettesben annyit, mert félt, hogy a máik lány félreérti a helyzetet. Megértettem ezt is, hiszen nem "hanyagolt" telefonon vagy chaten beszélgettünk. Összejöttek a lánnyal, aminek nagyon örültem én is, találkoztam is vele, s bár nekem nem volt túl szimpatikus, de mivel láttam, hogy a srác örül, hogy végre összejöttek, így megtartottam magamnak. Két hete, legjobb barátnőmmel elmentünk egy buliba, ahol bemutatott az egyik egyetemista barátjának - barátnőm 21, és egyetemre jár mérnökire -, akivel akkor is nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak és a héten meg volt az első randink. Tegnap viszont írt a másik srác, hogy beszélgetni szeretne velem, úgyhogy reggel leutazott és elmentünk sétálni egyet a városban. Mondta hogy szétmentek a barátnőjével - a csaj dobta - és rájött, hogy velem szeretne lenni, és hogy jöjjünk össze. Én meg megmondtam neki, hogy nem, mert van valakim már. Mire ő hozzám vágta mekkora egy k**va vagyok és hogy beszélni fog a barátommal, hogy milyen is vagyok igazából, és hogy nem kellene egy olyan r**anccal járnia, mint én. Én meg nemes egyszerűséggel otthagytam. Azóta próbál telefonon elérni, meg irogat fb-n. Most komolyan, erre hogyan lehet reagálni? 18L

2016. máj. 21. 15:21
 1/5 anonim válasza:
Ez kegyetlen xD.
2016. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De komolyan, az ilyen srácok mit éreznek?? xD Mert jóban lettünk akkor bármikor lehetek pótlék, vagy mi??
2016. máj. 21. 15:41
 3/5 anonim válasza:
Nem volt normális :). Örülj, hogy kiderült viszonylag hamar.
2016. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet féltékennyé akarta tenni a másik csajt veled. Ezért felhúzta magát mikor látta hogy mindkét vas amit a tűzben tartott úgymond kihűlt xD
2016. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy lassan húsz éves fiútól ez ritka szégyen, hogy így viselkedik. Nyilván rosszul esett neki két kikosarazás, hozzá van szokva, hogy mindent megkap, amit csak szeretne. Én se reagáltam volna máshogy, a barátod nyilván neked fog hinni, csak figyelmeztesd előre, hogy várható egy ilyen akció és mondd el őszintén a történteket.
2016. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!