Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt tudtam meg az exbarátnőmrő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt tudtam meg az exbarátnőmről. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Szóval, előzmények: kb 1 hónapja szakított velem a barátnőm. Igazából normális választ nem nagyon kaptam, szerintem nem is az igazi okot mondta, a mai napig nem teljesen értem, mi volt a baja. Fél évig jártunk, nem akartam elsietni vele a dolgot, ezért nem feküdtünk le, (illetve nem is pettingeltünk, bár ez nem tudom, mennyit számít ebben az esetben). Ő 17, én 18 éves vagyok.


És akkor, ami történt. Nemrég megtudtam, hogy lefeküdt a volt barátjával valami buliban, (pedig, mint mondtam, csak egy hónapja szakítottunk) ráadásul szűz volt. Ő nem tudja, hogy tudok erről, de amikor elmondták nekem, ledöbbentem.


Ráírtam, és megkérdeztem, hogy ez igaz-e, és miért csinálta, meg egyáltalán mi van most, de azt írja, ne haragudjak, de ez az ő dolga. Szerintetek hazudott, és már nem is volt szűz? Vagy még arra tudok gondolni, hogy az végig az exét szerette.. és valójában ez volt a szakítás oka?

Igazából már tényleg nem sokat számít, mert ezek után biztos nem akarok vele összejönni újra Csak érdekel, milyen lánnyal voltam, meg hát azért teljesen még nem felejtettem el. Mit gondoltok?


2016. máj. 7. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, ebben a buliban egyébként az osztálytársaim látták. Azt mondták, ivott is rendesen. Az is lehet, hogy csak emiatt történt?
2016. máj. 7. 19:38
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a f@*zra azt a gyíkot... kis ribizli.
2016. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozó vele... De egyébként tuti,hogy nem volt szűz a csaj.
2016. máj. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

leht hogy ő viszont el akarta sietni a dolgot.

megbeszélted vele h nem lesz szex vagy egyedül döntöttél.


amugy a profi azt mondja csak a nőnek hogy nem lesz szex aztán megdugja.

igy kell ezekkel bánni.

2017. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!