Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan menjek oda a barátnőihe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda a barátnőihez? (lent több)

Figyelt kérdés
Tehát adott egy lány (a kiszemeltem) és 2 barátnője, akivel mindig mindenhova együtt megy. Ha egyedül lenne, nem lenne probléma leszólítani, viszont úgy, hogy ott vannak a barátnői, képtelen vagyok odamenni. Tehát a kérdés, hogy hogyan menjek oda a barátnőihez és hogyan hívjam félre a lányt?(17f)
2016. máj. 22. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha oda mész a lányhoz a barátnői előtt, akkor azok sztem vannak olyan intelligensek h kettesben hagynak titeket. De ha olyan barátnője van, mint nekem, (ha egy fiú van a láthatáron, rögtön beszelni akar vele, ha Elmegyek vhova a fiúval, akkor jonni akar velem) hát azt csak végtelenül sajnálni tudom, de akkor én magam küldöm arrébb a barátnőm.


Esetleg ha szépen és kedvesen mondod nekik h "légyszi, beszélhetünk kettesben?", az is megoldás

2016. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) valószínűleg megfogadom amit mondtál. A lány visszahúzódó típus, viszont a barátnői.. Hát ha nem sertek meg vele senkit, a tipikus lányok, fekete cicanaci meg a sablonos ruha. Ő viszont úgy kitűnik közülük :)
2016. máj. 22. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!