Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már ezer ilyen kérdés van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már ezer ilyen kérdés van, akkor engedjétek meg, hogy én is megkérdezzem. 😁 Lányok, ti járnátok/összejönnétek ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

20 vagyok. Kedves, humoros. Én érettnek tartom magam, de szeretek hülyéskedni is és vicceket mesélni. Általában mindenből szóviccet csinálok (ami szerintem nem baj) de van akit idegesít, így ha megkérnek le tudok állni, de átlagban napi 1-2 szóviccet ellövök, amitől aztán órákra lefáradnak a delikvensek. 😂

Kicsit lusta vagyok, de ha muszáj akkor odateszem magam. Múlt nyáron napi 12 órát dolgoztam, gyakran vasárnap is a létrán állva. Gyakran fúrtam is a kemény beton plafonba (nem egyszerű) flexeltem is, de álltalában szigeteltem a légtechnikai járatokat kőzetgyapottal! (Diákmunka túl keveset fizet, a pénz meg kellett).

Szóval ha kell akkor odateszem magam, de ha lehet akkor lustálkodom. 😁😀

Most érettségizem, évvesztes vagyok plusz 5 éves kurzuson, így jött össze, hogy 20 évesen érettségizem.

Szóval.

Kék szemem van, rövid, szőkésbarna hajam van, középen picit hosszabb és féloldalasan jobbra van fésülve. (Nem vagyok se páwa se ecset)

176 cm vagyok, 55 kg. Igen, tudom, sovány vagyok, de bármit csinálok nem hízok. Különben aki rámnéz, többnek saccol. Látszik, hogy sovány vagyok, de kinézetre (állítólag) nem vészes. Kicsit baba arcom van, idáig kb egyszer sem kellett borotválkoznom rendesen, kétszer húztam végig idáig a nullás gépet. 😁 Kicsit (még) pattanásos a képem.

Szeretek másokon segíteni, vicces, kedves, humoros vagyok. Hamar felszoktam idegesíteni magam, de hamar le is nyugszom.

Nem dohányzom, antialkoholista vagyok. Nem járok bulikba, kevés barátom van.

Szeretek túrázni, biciklizni, barkácsolni, bütykölni valamit ha épp vidéken vagyok. Szeretem a természetet, a zöldet, tele van növényekkel a szobám. Szeretem őket gondozni. Van egy 5 kilós lusta kandúrom.

Hát igazából hirtelen ennyi jutott eszembe, lehet ez is sok. 😁 Vagy épp kevés. Nem igazán tudok bemutatkozni. 😁

Még annyi, hogy szeretek sakkozni, szeretnék kendózni, de nem nagyon van rá időm, eddig egy órán voltam. 😁

Kockulni nem magyon szoktam, mert nincsen gépem, mert csóró vagyok. Telefonom szoktam olyannal játszani, mint pl. az Asphalt 8, vagy a Modern combat 5. Ezekkel is jól el lehet szórakozni. 😁

Igen, csóró vagyok, apám elhagyott bennünket, anyám beteg, nem tud dolgozni és ebbem a bürökrata államban 2 év alatt nem tudták lezázalékolni. Gyakorlatilag én tartom el magunkat, plusz rokoni segítségből összejön havi 40 ezer. Emiatt nem is nagyon jók a jegyeim, de nem is akarok tovább tanulni, csak a technikumit el akarom még végezni. CNC-s leszek, így egy év múlva dolgozhatok normálisan.

Na remélem nem volt sok. 😁

Ha valamire kíváncsi még valaki, akkor itt vagyok 😂



2016. máj. 23. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem őszinte voltál bemutatkozást illetően és ez valamilyen szinten jó:) De valóban amit már az előttem lévők is leírtak az az hogy az anyagi helyzetedre senki nem kíváncsi. Vannak dolgok amik magán jellegűek ilyen a szexuális élet,vallási nézet,anyagi helyzet,volt/ex szerelem,kapcsolat amikről ha beszélsz teljesen az elején alpárinak ,suttyónak néznek de még nagyon sok ilyen témát tudnék sorolni. Pont az a jó az ismerkedésben hogy szépen lassan ismered meg a másika és ezek tabu témák amikről nem beszélünk mert bunkóság, csak ha már hosszabb az ismerettség . De alapvetően semmi baj nincs veled ha odafigyelsz a mondanivalódra és megválogatod a mondataidat akkor találhatsz barátnőt:))

L

2016. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 medicopter117 válasza:

Szerintem nagyon jó bemutatkozás mekem szimpatikus vagy:) Ha szeretnél beszélgethetünk :) Írj privátot :)

L/18

2016. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!