Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalom hianyos vagyok mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hianyos vagyok mit csinaljak? 14/F

Figyelt kérdés
Magam szerint csunya es dagi vagyok de masok meg hogy nem de szerintem vigaszbol es elegem van hogy nem merek egy lányt megkerdzni mert felek a nemleges valasztol.a 14-en a játszótéren a helyed válaszok kíméljenek..
2016. máj. 24. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, önbizalomhiányban szenvedsz
2016. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
miért, mi lesz ha nemet mondd egy lány? semmi. Mész a következőhöz
2016. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ötletgazda90 válasza:

Teljesen megértem a gondodat, velem is ugyanez volt 14 évesen. Valószínűleg magad is rá fogsz döbbenni, mennyire irreleváns mások véleménye, megtanulod, hogy ne akarj állandóan másoknak megfelelni. Ez nem jelenti azt, hogy teljesen elengedheted magad, sőt, inkább azt, hogy tűzz ki magad elé SAJÁT célokat, alakítsd ki a SAJÁT értékrendedet.


Ez mindenkinek máshogy sikerül, nekem nagyon sokat segített a fantasy- és sci-fi-irodalom, magamévá tettem egy szigorú, korrekt értékrendet, ami eligazít azóta is az életben. Rengeteg dologban megtalálhatod azt, ami szerinted jobb emberré tehet téged, egy vallás, egy hobbi, egy "küldetés" (például egy szigorúan kitűzött cél a fogyásra, de nem csak az elhatározás, hanem az út kidolgozása)... Ha magadhoz pozitívabban állsz, akkor a többi dolog magától jönni fog!


Nagyon sok sikert kívánok neked!

2016. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!