Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek ezzel? Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy van egy lány.. Nincs is semmi probléma, csak velem. A beszélgetéssel van a gondom. Nem akarom azt, hogy csupa sablon kérdéseket hozzak fel. Mind élőben, mind facen egy idő után kifogyok az ötletekből. Mit csináljak? Kérlek ne az legyen, hogy neked nem való, majd jön magától stb. 18/F.

2016. márc. 12. 11:48
 1/3 anonim válasza:
Ha nincs közös érdeklődés, téma akkor elég nehéz. Szerintem régen rossz ha erőltetni kell a kommunikációt, mert nem jön magától. Általában ebből tartós dolog nem lehet, ez mindennek az alapja. Vagy nem ismeritek egymást rendesen, vagy nem illetek össze. Ebben az eset nem jó ilyesmi tanácsot kérni, mert hamar kibukik, hogy nem az vagy akinek kiadod magad.
2016. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyeld szerintem az első válaszoló nagyából leírta a dolgokat. De azt hozzá tenném, hogy ha nincs tényleg közös témátok akkor inkább hagyd a p*ába. Annak semmi értelme, hogy csak te beszélsz ő nem hoz fel témákat , és csak reagálsz a dolgokra mi vagy te ? számológép? Amúgy neked sem kell azon gondolkodni ám, hogy mit mondjál ..mond ami jön magától (persze ne hülyeségeket) ami témához vág , ha elfogsz az ötletekből akkor mélyebbre kell ásni, és mond meg neki hogy mit is szeretnél csak egy beszélgeti pl (eltelt már elég sok idő gondolom amióta beszélgettek most egy alappal kezdek)

Te:Szerbusz mi a helyzet , mit csinálsz?

Lány: áá semmit most voltam vásárolni azt ennyi.

Te: Na az f*za , és mit vettél?

-------------------Duma

jön az amit te elmondtál.

Lány: és te veled mivan?(ha egyáltalán megkérdezi)

te: gondolkodás után-"Á semmi csak vagyok.

CSÖND

Ezután te neked kell feldobni a besdzélgetést ,ha szar!

pl:Figyu nem tudom te mit szólnál hozzá de valami közös programot beiktathatnák , mert számomra ez így k*a kellemetlen ,hogy csak tépjük a szánkat( itt valójában magadra gondolsz) pl találkozhatnánk xy helyen , mert szeretnék veled megbeszélni valamit!

Ha erre mondjuk nem válaszol értelmeset akkor meg szépen megírod neki ,hogy okés akkor térjünk a lénygre


"lesz szex , vagy nem? mert konkrétan már szétrobbanok tőled"

Ennyi levan rendezve 23/f

2016. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Igazából, még csak 2 napja beszélgetünk, az ismerkedés legeleje. Ezért is kértem tanácsokat, hogy nem akarok sablonkérdéseket kérdezni. Pl. Hova jársz bulizni, és hasonló társaikra gondolok!
2016. márc. 12. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!