Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk, miert van az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, miert van az hogy lassan 17 leszek (nyáron) és még nem volt senkim? 16/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a topmodell alkat, de ha lenne valakim tole se varnam el hogy egy kigyúrt testalkatú legyen csak legyen normális (mármint belsőleg)
2016. máj. 25. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én is most leszek 17 és én is szeretnék már barátnőt,igaz nekem volt már de hiányzik az az érzés 16/F
2016. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan lányokat, akikből simán lehetnének topmodellek, és nem volt még senkijük. 15-16 évesek. És ők csinálják jól. Fiatal vagy még, ne ez legyen a legfontosabb dolog.. Ha jön jön, nem ellenkezel, de ne foglalkoztasson ennyire.:D Ismerj meg minél több embert, élvezd az életet, és hidd el még hamarabb is fog jönni, mint ha akarnád és várnád.. Én 20 vagyok csomó csajjal összejöhettem volna már, de még nem volt senkim:D Most tervezem becserkészni az elsőt:D Szóval csak lazán!:D
2016. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Nehogy ám azt hidd ha valaki kigyúrt akkor van/volt barátnője... Vegyünk engem példának, napi szinten edzek, azt mondják, hogy izmos vagyok, átlagos kinézetű, viszont nem vagyok az a bulizós, drogozós, ivós alkat. Inkább itthon berakok valami nyugis zenét és olvasok egy könyvet, vagy filmezek egyet. Próbálkoztam lányoknál, eddig mindhiába, sajnos az olyan kaliberűek, mint amiket én keresek zárkózottak, nehezen lehet velük külsősként megismerkedni. Nyilván lehetett volna olyan kapcsolatom, hogy tartott volna pár hétig, mert a csaj olyan segghülye volt, már bocsánat, de igaz, hogy nevetett a saját műveletlenségén... Ha nem vagy ronda és törődsz is a külsőddel, ápolt vagy, és jó a kisugárzásod, akkor hidd el nagyon hamar találni fogsz valakit, csak ne legyél ilyen negatív.

18/F

2016. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#2: Szívemből szóltál!

Én 21 leszek, a barátnőm 19, és egy igazi kincs. 16 évesen még nálunk is az volt a menő, ha már x lányon végigment vki, de 5 év kell neki, és akik menők voltak, most elhasználtak, a kutyának sem kellenek, míg mi, akik akkor ugyanazt szerettük volna, mint te, most boldogok vagyunk.


Keveset írtál; biztosan nem vészes a helyzet; teljesen normális, ha vágysz rá, hogy legyen valakid (az lenne a baj, ha nem így lenne). Ami fontos, hogy ne menj el az első jöttmenttel, csak hogy "végre valaki...".

2016. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a típusú lány aki csak úgy "jött mentekkel" egyáltalán szóba állna, akkor már lett volna nem egy barátom, de mint írtam azt szeretnem ha NORMÁLIS lenne és nem arra hajtok mint a mai 16 éves korosztály ha érted mire gondolok
2016. máj. 25. 17:26
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Mert ronda vagy.
2016. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem baj, legalább te szép vagy :DD
2016. máj. 25. 17:37
 8/13 anonim ***** válasza:
#3-nak: Sose lesz csajod.
2016. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is normális lányt keresek, de még nem találtam senkit, sosem volt még barátnőm.

20/f

2016. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért tőlünk kérdezed? Nem tudhatjuk rá a választ.
2016. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!