Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 2 éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal, már nyáron próbálkoztunk azzal, hohy nála aludhassak, de anyukám enyhén annyit válaszolt, hogy nem vagyok még a menyasszonya! Mit tegyek? Segííítsééég!

Figyelt kérdés

Barátom már kezdi unni, hogy mindne hétvégén jön hozzám és haza is kell mennyen, de énsem aludhatok nálla.. ellenőrzés alatt vagyok. még igazán discóba sem engednek el.apukámat meg sem kérdeztem az ottalvásról de félek a választól. barátom választás elé állitott ha meg engedik, hogy ott aludjak szilveszterkor minden marad a régi, ha nem vagy szakitok, vagy együtt maradunk, de egy hónapban max 1x 2x találkozunk. tényleg szeretjük egymást..de félek, sőt rettegek, hogy elveszítem ! kérlek tanácsoljatok valamit, gogy a szülőket, hogy vehetném rá.barátommal jól ki jönnek, nincs semmi probléma vele. ELÉG KONZERVATívak !!!!!!!!!

17L


2013. dec. 26. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

"barátom választás elé állitott ha meg engedik, hogy ott aludjak szilveszterkor minden marad a régi, ha nem vagy szakitok, vagy együtt maradunk, de egy hónapban max 1x 2x találkozunk."

Emiatt szakíts te!! Nem állítjuk a párunkat,akit szeretünk választás elé,olyan miatt amiről ő nem tehet!

2013. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Elsőnek igaza van! Ha a barátod igazán szeret akkor nem állít választás elé és nem fenyeget..
2013. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:( ez is igaz.. de már ő sem birja azt, hogy mindne hétvégén átbiciklizik hozzám.. miközben itt is alhatna.. a szüleimmel mit tegyek?
2013. dec. 26. 22:47
 4/12 anonim válasza:
100%

Szia :)


Hát nehéz a helyzeted, én anno úgy oldottam meg hogy gondolván erre eljátszottam a barátnőm szülei előtt hogy hamarabb fogom levágni a kezem mintsem hozzányúlok a lányhoz. (Teljesen jó kis fiú, meg szeppen, hogy ismeretlen helyen van, nagyon illedelmes, félénk, csupán szerelmes)

Esetetekben ez nem játszik gondolom. Egyszerűbb lenne...

Én arra gondoltam mi lenne hogyha a fiú aludna nálatok, masik szobában mint te.


Rendkívül jó kisfiú lenne na de ha eddig valami ultra nagy rocker volt akkor csak szépen lassan változzon.

A lényeg hogy el kell hitetni velük hogy a barátod a legnagyobb szűz aktivista a világon. És az egy kettő nap alatt nem fog menni. Ja az se árt ha szabályosan nyal a szüleidnek. Visz ajándékot ha megy köszön, megdicseri anyukád főztjét, ruháját, esetleg hogy milyen tiszta a ház Stb


Barátodnak meg üzenem hogy ne legyen ekkora hülye. Ha eddig ő nem így viselkedett egy konzervativ családból származó lánnyal akkor ne várja hogy 5-6 nap alatt meg váltja a világot. Ehhez idő kell hogy elhidjék hogy tényleg.


Hátrány ha ezeknek eddig az ellenkezője volt.


És ha ezért szakít vele akkor tényleg nem érdemel meg. Ez most hulla komoly.

2013. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az, hogy ő aludna itt és külön szobában lehet egyszerübb lenne.. a szüleimmel jó a viszonya nagyon! de szerintem a szüleim is tudják, h már voltunk együtt..végűl is egy éve és 8 hónapja udvarol nekem és mindnet áldott hétvégén jött sőt még hétköznap is.
2013. dec. 26. 22:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem értem a barátodat, ha szeret miért akar szakítani?!

Nem is a te hibád ez... Elgondolkodtató, hogy mit gondol a barátod a helyzetről, ha tényleg szeret, nem a szakításban, vagy a havi 1-2 találkozásban rejlik. Ezen azért gondolkozz el!

2013. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
állítása szerint nembírja.. de nagyon szeret.. össze vagyok már énis zavarodva... azt sem tudom, hogy a szüleimmel mitcsináljak mert a környezetemben mindenki szabadabban mozog csak én nem
2013. dec. 26. 23:04
 8/12 Missi_Key ***** válasza:

mondd meg anyudnak hogy dugni a suli wc-jében is lehet szünetben, mit szeretne jobban hogy úgy veszítsd el egy idegennel, vagy a barátoddal rendes körülmények közt....


am 17 évesen már nem normális h anyudtól kérsz engedélyt ilyenre..költözz el...

2013. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2 tűz között érzem magam..
2013. dec. 27. 11:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szüleidnek,h ha szeretnek és megbíznak benned, akkor meg kell engedjék, mert már nagy vagy és a bizalom meg nagyon fontos, nem csak a párkapcsolatokban, hanem egy családban is... a barátodnak meg h ha igazán szeret, akkor nem szorít választás elé... valamelyikük engedni fog ;) remélhetőleg...
2013. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!