Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsunk vagy ne? Egyszerűen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsunk vagy ne? Egyszerűen nemtudom.3 hónapja vagyunk együtt lassan, + még nyáron voltunk 2 hónapot. Akkor szakítottunk mert bunkó lett és nem beszéltünk napokat. Többi lent

Figyelt kérdés
Suli után nemsokkal rámírt, kibékültünk, megint együttvagyunk. Az első hónapokban minden jó volt, reggel mire felkeltem már írt hogy jóreggelt szerelmem, évfolyamtársam, suliba is minden szünetben lejött hozzám. aztán megint mint nyáron minden megváltozott. nem mutatja ki hogy szeret, pedig tudom hogy szeret. ha romantikus dolgot írok neki leszarja, ezzel felhagytam egy jó ideje. szilveszterkor nállam aludt, nem történt semmi komoly. komolyan 5 hónapot voltunk együtt össz vissz és csak petting volt.. tudom hogy szeret és nem akar elveszíteni, de nagyon nem úgy néz ki. reggel már fbre se lép fel, suliba amikor összefutunk akkor is csókot is alig akar adni "megyek angolra" azt lelép. nem is jött fel hozzánk már 1 hónapja. azért csak ő jár hozzánk mert 3 kistestvére van, és ott nem lehetnénk igazán kettesben. nálunk meg van egy külön lakrész ami csak a mienk, ott azt csinálhatunk amit akarunk. ő egy kicsit se tesz a kapcsolatunkért, pedig tudom hogy szeret. a legjobb barátnőjével is összeveszett miattam. halálosan szerelmes vagyok belé, de sok amit megint csinál. nem ír, meg se csókol ha reggel talizunk, suliba se talizunk max nagyonnéha délutan, mindig besértődik valamin, hétvégén se jön. rengetegszer én kérek bocsánatot ha hülye voltam, meg akkor is ha ő volt az. nemtudok már mit kezdeni vele. szeretem, nem akarom elveszíteni, de ez már nekem sok. flegmán beszél, nem mutatja ki hogy szeret, de tudom hogy szeret. segítsetek kérlek... szakítsak vele vagy ne? beszéltünk erről rengetegszer. ő nem akar és nem is fog megváltozni. ő ilyen és pont. fogadjam el.

2016. jan. 29. 18:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
18/f vagyok, ő meg 17/l. tényleg benne találtam meg az igazit. de olyan rossz hogy szakításra áll a dolog.....
2016. jan. 29. 18:35
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom van ezer nő... denekem akkor is ő kell..... de mégsem jó így együtt..... tanácstalan vagyok. :(
2016. jan. 29. 18:39
 3/11 anonim válasza:
Szia. :) Miből gondolod, hogy szeret? Ha így viselkedik ezzel semmi olyant nem tesz, amivel kimutatná, hogy szeret. Nem tudom mit beszéltetek, de azt elmondhatnád neki amit itt leírtál. Esetleg kérdezd meg, hogy nem-e bántottad meg valamivel, vagy nincs-e valami próbléma otthon, vagy akár nincs-e más valaki a dologban. Ha meg alapból ilyen, és nem akar megváltózni, akkor meg nem érdemel meg téged. Ha szakítás után se keres téged és nem mutat érdeklődést irántad, akkor nem szeretett sose igazán.
2016. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elozo kommentelovel! Kerdezd meg mi a baja! Probaljatok begbeszelni! Mond h kepes vagy nehany dolgon valtoztatni de neki is valtoztatnia kell! Ha neki ez nem tetszik nem is szeret!
2016. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de mar annyi mindenen valtoztattam.... abbahagytam a romantikus szovegek irasat. kevesebb dolgot szivok mellre abbol amikor o mond. most is beszelek vele, tudom hogy szeret es kesz. mert amikor tenyleg fent van nallam akkor erzem a csokjaban, erzem az oleleseben ahogy szorit, erzem a szivet ahogy dobog, erzem ahogy megnyugodtan kifujja a levegot, es tudja hogy velem biztonsagban van es jo helyen es ahh..... most beszelunk de en mar nemtudom hogy 2 ember akik tenyleg szeretik egymast, hogy tudnak elbaszni egy kapcsoaltot.... nincs neki mas fiu az biztos, mert tudja hogyha megcsal vagy ilyesmi a sracot eltemettetem. legyen az akarki. nem tiltok neki semmit, nem "birtoklom" ot meg o se engem. de megsem mukodik. megbantani nem igazan hiszem, rendes, normalis srac vagyok, kedves, joindulatu es lelkileg nagyon erzekeny. nem magamat akarom fenyezni, csak szeretnem hogy mindenki akit a problemam kicsit is erdekel jobban belelasson a szituacioba.
2016. jan. 29. 22:23
 6/11 anonim válasza:
Először is feltételezzük, hogy megcsal(ismétlem, csak egy FELTEVÉS), miért a pasi lenne a hibás?? Lehet a barátnőd nem avatná bele abban, hogy jelenleg kapcsolatban van, akkor meg úgy gondolom, hogy a pasi egyáltalán nem hibás. Nem tehet ő semmiről se, ha egyszer nem tudta, hogy az a lány akivel van, annak kapcsolat van. A másik..te változtattál annak érdekében, hogy jobb legyen a kapcsolatotok, de nem csak neked kell ezt akarnod..ha ő nem akar váltózni akkor azt cseszheted(bocsi a kifejezesért). Ha te ezt így nem bírod, nem műkődik így neked, akkor mond meg neki, hogy ez nem megy és akkor inkább engedd el...ha valóban szeret hidd el keresni fog és megváltozik azért, hogy műkődjön ez a kapcsolat..
2016. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de nem akar megvaltozni es nem is fog. es tudom hogy nem csalna meg, es szeret. hogy lehet egy lany alapbol bunko? mert o ilyen, de csak facen. elobe tok aranyos. meg hogy lehet egy lany alapbol nem kedves? miert nem szereti egy lany a romantikussagot? nem fer a fejembe..
2016. jan. 30. 12:55
 8/11 anonim válasza:
Nem minden lany szereti a romantikat es a nyalas szoveget,ezt meg lehet erteni..de nem tudok a fent leirtaknal en jobb tanacsot adni,sajnalom...
2016. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ő szerintem pont az a típus, hogy csak addig kell neki valaki, amíg nem lesz az övé. Azért volt olyan lelkes és "szerelmes" a kezdetekben. Tanácsom: te se foglalkozz vele, ne köszönj, ne keresd, mert ezzel is csak a lovat adod alá. Nehéz lesz, tudom, de inkább legyen benned ennyi akaraterő, minthogy hülyét csinálj magadból az egész suli előtt. Ha meg észreveszi, hogy te is úgy viselkedsz, mint ő, és odamegy hozzád, akkor se foglalkozz vele, rá fog jönni, mit veszíthet, csak neked rá kell jönnöd, mikor fogja észrevenni :)
2016. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudod a lányok sok mindent eltudnak játszani, hogy szeretnek vagy nem. Gond nélkül szét teszik a lábukat is ha kell, csak hogy te elhidd, hogy odáig van érted, közbe meg már más pasin jár az agya. Sajnos tapasztalat.

Amúgy meg, már bocsi, de te magad mondod, hogy nem működik:

Akkor mi a szarért erőlteted? Ami nem működik, nem kell erőltetni. Keress mást. De ezek szerint neked se való csaj.

2016. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!