Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be? És ha megtetszik nektek egy lány, megszólítjátok? Vagy vártok pl. jelekre? Mit csináltok olyankor?

Figyelt kérdés
Sok fiú mondja, hogy neki az okos, kedves lányok jönnek be, de mégis plázacicákkal haverkodik, buta de szép lányokkal barátkozik. Manapság ciki, ha egy lány okos? Miért akar sok fiú megfelelni pl. a haverjai előtt? Az rendben van, ha tényleg tetszik neki a plázacica stílus, de ha csak tetszelegni akar az ifjuságnak...? És nektek milyen fajta/stílusú lányok jönnek be? Én nem vagyok rossz tanuló, sőt! És szerintem olyan átlagos kinézetem van. Ez már manapság ciki? Vagy nem túl előnyös?

2013. okt. 2. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki ez a sok fiú, valószínűleg én komolyabb srácokkal haverkodok, barátkozom. Nekem a kedves, alkalmazkodó, humoros, szolid de szenvedélyes lányok jönnek be, akik életrevalóak de nem buligépek. Fontos, hogy legyen saját gondolata és ne facebook generáció legyen meg Megasztár meg ilyen idiótaságok :) A saját lelki fejlődését tekintse fontosnak. Nem baj ha okos, de ne vágjon fel vele. Legyen bölcs. Nem tudom, nekem sosem tetszettek a plázacica típusú nők. A natúr, természetes szépségek viszont igen. Ez sok embernek az átlagos nő fogalmát jelenti. Nekem viszont ők tetszenek.
2013. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi ez a "jaj, csak átlagos vagyok sírás", de egyszerre nevetek és sírok, hogy ilyen ostobák lettek az emberek. Egy embert nem lehet egyértelműen besorolni egy ilyen kategóriában, mivel mindenki máshogy látja, valakinek tetszik, valakinek nem és mindezt más mértékben, egyénről, egyénre. Szóval úgyis van olyan fiú, akinek tökéletes vagy és olyan is, aki rád sem néz. Ez mindig is így volt és így is lesz, ha tetszik, ha nem.

Egyébként nekem is kb olyan lányok jönnek be, amilyennek az első leírta az ő ideálját.

2013. okt. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2! Ha rám értetted a "sírós" részt, én nem "sírtam". Csak kérdeztem :). Amúgy teljesen igazad van, ahány ember, annyi ízlés. Kíváncsi vagyok, nektek milyen lányok jönnek be. Ennyi! :) Köszönöm a válaszokat, jöhet még!
2013. okt. 3. 00:19
 4/11 anonim ***** válasza:

nem ciki , de havrok közt , plázacicát jó mutatogatni -na csávokáim ... én ezt a csajt viszem mindig ágyba- xD


amugy ha tetszik egy lány nem csináok semmit mert tudom nem fog ad semmien jelet,de várom és kb az lett amire számitotta m aztán olyan érzésem fogad mintha össze szorulna a viszem, mintha össze törték volna ,aztán leesek a földre gurulok jobbra-ballra miközben sirok :( számban a hüvelykujjam


nem ciki ha egy lány okos

2013. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A sírós dolgot azért is tettem idéző jelbe, mert nem rád értettem és nem is szó szerint. Arra gondoltam, hogy sokan panaszkodnak manapság, hogy "jaj de rossz nekem, csak átlagos kinézetű vagyok". Nem neked szántam a dolgot, csak mint egy kissé idevágó dolgot megemlítettem.

2. voltam

2013. okt. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 #2 Oké, értem :). És csak úgy mellesleg, te már láttál olyan "jaj de rossz nekem, csak átlagos kinézetű vagyok" típúsú lányt? Miért sírnának ezért? Ők olyanok, amilyenek... Én még nemigen találkoztam hasonlóval...
2013. okt. 3. 00:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Az okos sokszor nem szexit takar.
2013. okt. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Magas, barna hajú nők tetszenek, de nem akarok kezdeményezni egykinél sem.

F

2013. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem fontosabb egy lánynál az, hogy szeressen, minél inkább egy hullámhosszon legyünk. Persze fontos a külső is, nekem is vannak elvárásaim, de nem megugorhatatlanok. Viszont én úgy állok hozzá, hogy minél jobban bírom egy adott lány személyiségét, annál kevésbé érdekel a külseje. Külsőre nincs ideálom, jellemre pedig olyan lányok tetszenek, akik foghatók a humorra, de komolyabban is el lehet vele beszélgetni. Szeretem, ha egy lány gondoskodó, kedves és értelmes. Nem azt mondom, hogy a legokosabb legyen, de az intelligencia nem hátrány. :)

Személyesen nem nagyon szoktam ismerkedni, ugyanis meglehetősen önbizalom hiányos vagyok és nen vagyok túl jó véleménnyel a külsőmről. Tudom, nem túl férfias ez a felfogás, de hát ez van.

Inkább neten szoktam ismerkedni.

2013. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a kicsit húsosabb lányok jönnek be , de nem a teljesen elhízottak , szóval épp hogy legyen rajtuk 1-2 kiló max!!!

Alacsonyabb legyen , szép arcú , és okos , és én tényleg az okosokkal barátkozok!! Illetve szeresse az Elekronikus zenéket (akár a keményebbeket is) , illetve a Rammstein-t!!!

2013. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!