Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért játszik velem minden lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszik velem minden lány?

Figyelt kérdés
Elhitetik velem, hogy milyen jó dumálni, meg aranyos vagyok, stb. Aztán meg csak úgy faképnél hagynak... Legalább írnák, hogy nem jövök be nekik vagy valami, de nem...csesznek írni, hogy ez így nem jó, csak úgy otthagynak beszélgetés közben.
2016. máj. 29. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ismerős helyzet :/.. Nekem olyan is van rengetegszer, hogy azt írják jól nézzek ki és beszélünk hetekig majd felszívódnak :O.. Már egy lányban sem hiszek, mindegyik egy hazudós, álszent...

17F

2016. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

#1 na azért nem mindegyik!

Kérdező:

Nem jösz be nekik, de nincs egójuk megmondani, mert akkor rosszul esne nekik, hogy rosszul esik neked. Igen, ez a női logika, ne keress benne értelmet.

2016. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondom, hogy mindenki, mert nem szeretek általánosítani, de újabban ezzel szórakoznak... Nem értem miért jó nekik.
2016. máj. 29. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Már bocsi de nem mindegyik álszent és hazudós :/

van kivétel :)

16/L

2016. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4-es, tudom, de engem miért csak az olyanok találnak meg?:(
2016. máj. 29. 16:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem se írtak vissza,nem halltam bele
2016. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig bocsánatot kértem 🙍
2016. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7: tőlem biztos nem :DD
2016. máj. 29. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!