Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány aki tetszik, csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány aki tetszik, csak játszik velem. Többi lent?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, aki nagyon tetszik. Mikor elköszönünk egymástól, mindig megöleljük egymást. Nagyon jóban vagyunk. Nemrég szakított a pasijával(fél évig voltak együtt), és külön tőlem kért ölelést. Sok pasija volt már, 1.osztálytól kezdve. Viszont a barátnői mondták h csak játszik velem(de ugyanezt csinálja haverommal is). Mit kezdjek vele? Mert nekem nagyon tetszik, csak azt nem tudom, h én tetszem-e neki, v tényleg csak játszik velem? Egyszer mondta h osztályból nem akar pasit.

Néha még szomorú a volt pasija miatt és néha megvigasztalom(ha ott vagyok).



2016. máj. 13. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a retekbe. Ha van önbecsülésed, békén hagyod, és nem leszel a zsebkendője, és pszihológusa. Vannak más szép lányok akik tetszhetnek, kár egyre fókuszálnod akkor pláne ha az csak húzza az agyadat.
2016. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogjátok már fel végre, osztálytárssal soha nem gyertek össze. Mert ha nem megy, szét mentek, akkor ott lesitek egymást még pár évig? Meg amúgy se jó ha állandóan együtt vagytok mindenhol.

Az, hogy van egy kis százalék, akinek összejön, az nem jelenti, hogy neked is menni fog... Szerintem ő is így gondolkodik, hogy osztálytárs tabu téma. Néha kisírja magát nálad és ennyi. Nem jelentesz neki semmit.

2016. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Élvezi a figyelmed. Ennyi. Rosszabb esetben csak felhasznál arra, hogy lássák, neki mindig van valaki, aki a lábai elé hullik.
2016. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem maradok ott h haverlány. Ezzel csak az a baj h nagyon szerelmes vagyok belé...
2016. máj. 13. 16:07
 5/8 anonim válasza:
A friendzone legeslegmèlyebb bugyraiban úszkálsz haver.
2016. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Máté te vagy az?
2016. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6: 13 mindketten

#7: Milyen Máté??

2016. máj. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!