Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek barátnőt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt? Hogy menjek oda egy ismeretlen csajhoz egy olyan buliban ahol nem ismerek egyáltalán senkit? 18f

Figyelt kérdés
Amit tudni kell rólam:Kevés barátom van 3-4,átlagosnak tekintem magam,ez embereknél változó.Lányok nincsenek a baráti körömbe,lány barátom nincs.Mindig ugyanazokkal a haverokkal megyek,mindig ugyanazt csináljuk semmi új az életemben.Csak a bulizás,szórakozás.Az egyetlen egy kiutat látom magam előtt,ami a legnehezebb egy félénk személy számára.Odamenni ismeretlen emberekhez és ismerkedni,aztán az ő baráti körükben találnék valamilyen csajt,vagy a másik az hogy direkt odamenni egy lányhoz és leszólítani ami a legnehezebb.Ezeket már évek óta hajtom hogy megteszem és még sehol sem tartok.Bulizni járok minden hétvégén ahol nem ismerek senkit.Gondolkodtam azon hogy odamenjek csajhoz de nincs önbizalmam félek hogy leégetem magam és olyan csajt fogok ki aki szintén minden hétvégén oda jár aztán megjegyzi hogy ki voltam és még a barátai előtt is leéget..Hogyan tudnék barátnőt találni? Nagyon hiányzik és nagyon akarom de esélytelennek tartom ha belegondolok az egészbe.A jelenlegi helyzetemre mérve szeretnék barátnőt találni és ha valaki tudna segíteni nagyon fontos lenne és megköszönném
2016. máj. 30. 00:40
 1/6 anonim válasza:

a tipikus: meghívhatlak egy italra?:D

vagy csak menj oda ahhoz aki tetszik és mondd meg neki, hogy már kiszúrtad távolról stbstb megihatnátok valami meg megadhatná a számát blabla szóval érted:);) sok sikert:P

2016. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy meghívlak egy italra már próbáltam,nagynehezen sikerült odamennem és kinyögnöm de persze hogy nem jött össze,és azt a csajt még mái napig látom bulikban :D
2016. máj. 30. 00:49
 3/6 anonim válasza:

1. válaszoló vagyok

hát figyelj:) még próbálkozz, csoda lett volna, ha elsőre összejön

ajánlom, hogy igyál picit előtte, hogy meríts valamiből bátorságot:D

2016. máj. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Évek óta nyomod a bulikat. Ráadásul minden hétvégén és nem ismerkedtél meg soha senkivel, Mi a francot csináltál évekig? Valahogy nem kerek ez a sztori. Az ilyen elcseszett emberek nem járnak hetente bulizni. Már bocsi, h ezt írom, de nehezen hihető a történeted.
2016. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Beszélj minél több csajjal! Ha nem jön össze egy.. na bumm.. Az a baj sok férfi társammal hogy úgy kezelik a nőket mintha egyetlen megismételhetetlen istennők lennének. (megjegyzés, ilyen bánásmódot ritkán, de érdemel olyan nő, de az már párkapcsolat). Kismillió nő van a világon 1-2 bakitól még nem fog leszakadni az ég. Legalább tapasztaltabb leszel, és majd kialakul a nők felé egy stílus, a visszajelzések alapján. Csak menj oda random, spontán, és ne az érdekeljen mi lesz a végkimenetel!
2016. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gaz, hogy keves baratod van ha azok igaziak...inkabb legyen 1 igazi mint 100kamu barat...

Egyebkent szerintem bizz onmagadban es menni fog a csajozas :) sok sikert!

2016. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!