Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban a lányokhoz szól a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a lányokhoz szól a kérdés. Mit szólnátok hozzá ha ismeretlenül szólítana le valaki az utcán?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sokan gondolkodtam mostanában azon, hogy ideje lenne megismerkedi lányokkal az új városban ahol élek. Láttam már elég sok lányt akik csinosak voltak és azon töprengek, hogy mennyire lenne tolakodó ha leszólítanám az utcán vagy meghívnám egy akármire is így kezdésként.

Nem vagyok egy félős típus és a visszautasitasok sem hatnak meg igazán tehát simán lemerek szólítani bárkit, de mivel tök ismeretlen vagyok egyenlőre a városban az iskolán kívül, nem tudtam még annyira feloldódni.

Szerintetek érdemes belevágni egy ilyen projektbe?

Várom a válaszokat, ha gondoljátok megragadom az alkalmat itt is mert miért ne.. Írjatok privát üzenetet ha lenne kedvetek ismerkedni. És jöhetnek a válaszok! 😊

19/F



2016. márc. 1. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát én először tuti megijednék:D De ha normális lenne a srác...lehet hogy elfogadnám:) Csak jobb szeretem ha előtte beszélgetek is az illetővel:D
2016. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ja és 16/L:D
2016. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, nekem pont nem jön be. Mindig sietek valahova, nincs sok időm leállni beszélgetni valakivel, főleg egy ismeretlennel. De ismerek lányokat akik alig várják hogy leszólítsák őket :D azt ajánlom hogy nyugodtan szólítgass le lányokat, valaki majd csak megáll, főleg ha vonzó vagy számára!
2016. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy szörnyeteg. 😁 Egy átlagos srác vagyok 185 magas 75 kiló zöld szem, barnás haj és talán egy kicsit férfiasabb mint a korombeli ecsetfejek! Persze ízlések és pofonok. Köszi az eddigi válaszokat, jöhet még a többi.. Ja igen, egy rossz szokásom van és az a dohányzás, de ügyelek arra, hogy ez ne legyen annyira érezhető. Rágó mindig van nálam 😆
2016. márc. 1. 18:47
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha normális lenne a srác, lehet elfogadnám.

15/L

2016. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ui.:Nekem szimpinek tűnsz. (5-ös voltam)
2016. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Hát nálam nagy turnoff a dohányzás
2016. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem király!

Kár,hogy mostanában kevesen csinálnak ilyet :) 15/L

2016. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha nem nezel ki ijesztoen es nem acelbetetes bakancsban jarnal meg par evvel idosebb lennek akkor en szoba allnek veled....

15/L

2016. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabbra gondolnék. Fogadás, szervkereskedő, meg akar erőszakolni, egy őrült gyilkos, ki fog rabolni, stb. Fő az optimizmus :D 16/L
2016. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!