Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek pasit?

Figyelt kérdés
17/l vagyok és kb. évente találok új pasit, azokkal is max 2 hónapig járunk. Nem volt még tartós kapcsolatom, pedig már rám férne... Nem sokszor találkozom ismerősökön kívül mással. Szerintetek mi lenne a megoldás, hol keressek hozzám illő fiút?

2016. máj. 30. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Kereshetsz itt is bár nem a legjobb hej 17/f
2016. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

te neked kell azért megdolgoznod, meg a párodnak, hogy a kapcsolat megmaradjon.

de akkor ezek szerint még nem vagy elég érett ahhoz, hogy normalis kapcsolatot létesíts.

18/ l

2016. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Hajrá Fradi!!!!
2016. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Osztom a 2. válaszoló véleményét, normális kapcsolat nem fog az öledbe pottyanni, tenni kell érte, meg kell tanulnotok mindkettőtöknek gátlások és félelmek nélkül megbeszélni a problémáitokat és együtt megoldásokat találni rá. Ha ez megvan, akkor már félig megvan a tartós kapcsolatotok :)
2016. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Írj nekem,én is normális kapcsolatot keresek de nekem s csak ritkán jön össze pár hónapig 17/F
2016. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó tanács: Szerintem ne itt...


Majd találkozol még emberekkel bőven, fiatal vagy még.. Meg amúgy sem neked kellene szerintem keresned, hanem majd ha valakinek tetszel, és érdekled, az kimutatja, hogy érdeklődik, és lép feléd. Bár ez ugye egyre kevésbé működik, amilyen kis töketlenek tudnak lenni a "korodbeli" fiúk (most ezt úgy mondom, mint ha sokkal idősebb lennék..:d). Arra meg, hogy "hol keressek hozzám illő fiút?", csak te tudhatod a választ, illetve azok, akik személyesen ismernek, mert nem tudjuk, hogy te milyen személyiség vagy, tehát honnan tudhatnánk, hogy hozzád ki illik és ki nem...


20/F

2016. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
"itt" alatt alapvetően az internetet illetve a társkereső oldalakat értem. Vannak akiknek összejön, de szerintem te még ahhoz nagyon fiatal vagy, hogy erre kelljen szorítkoznod, szerintem azok sokkal inkább azoknak valók, akik mondjuk a munkájuk miatt nem érnek rá eljárni szórakozni, ismerkedni, stb, feltételezem, hogy 17 évesen még nem esel bele ebbe a kategóriába.
2016. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gegefox válasza:

7#

Ment a zöld pacsi igaza van.

De hogy érdemben hozzá szóljak én is.

Érdeklődési köreid, hobbid vagy ép céljaid (ha nincs sok akkor színesítsd még jobban a személyiséged)ezen a téren elindulhatsz. pll ja -itt- a neten. Rengeteg fórum és csoport van.

(pll én anime,gamer stb stb és sok embert megismerhetsz )20/f

2016. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt
2016. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon sokat segítettetek! :)

2. válaszolónak pedig annyit, hogy régebben tényleg nem voltam elég érett egy komolyabb kapcsolathoz, de mostmár nem így lenne! :3

2016. jún. 4. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!