Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol keressek pasit, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek pasit, hogy egy hónapon belül biztos legyen pasim?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és szűz. Nos még soha nem hoztam haza pasit és úgy érzem itt az ideje, hogy bemutassak valakit anyáéknak is, csakhogy nem tudom, hogy hol kellene keressem. Az igényeim nem túl nagyok. Komoly kapcsolatot keresek egy szűz fiúval, aki ápolt valamilyen szinten. Nem muszáj jól kinéznie, lehet egy picikét duci is, vagy akár csúnyácska. Igazából a pénz se meghatározó nálam. Két pasim volt, eddig, de mindkettő csak pár napig. Valamiért úgy gondolom, hogy elég szűz 19 éves fiú járkál az utcákon, akár "loser"-nek bélyegzett pasival is járnék, ugyanis úgy gondolom, hogy az ilyen pasik nem olyan beképzeltek, mint a többi és kevesebb az esély rá, hogy átvernek. Mivel én egy félénk lány vagyok és alig vannak barátaim, ezért nem tudom, hogy és hol kezdjek bele a pasizásba. Külsőre átlagosnak mondanám magam, bár kezdek kicsit duci lenni és nincs sajnos elég pénzem, ahhoz, hogy mindig szép ruhákban járjak. Szerintetek hol és hogy kezdjek bele a pasizásba?
2013. szept. 2. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos,hogy 1 hónapon belül?
2013. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
gondolom már tele van a postaládád az itt élő élettelen lúzerek próbálkozásaival :D
2013. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Minél hamarabb szeretnék valakit. Mondjuk, ha nem jön, nem halok bele, ha év végére lesz, de minél hamarabb, annál jobb.
2013. szept. 2. 17:30
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, nincs tele a postaládám, még egy üzenetet se kaptam. :D
2013. szept. 2. 17:31
 5/19 anonim ***** válasza:
Kicsit sajnálatraméltó ez a "mindegy ki, csak legyen valaki" hozzáállás egy lánytól, de legalább tisztasor hogy ezt közölted. Neten (főleg itt) rengeteg szintén ilyen igénytelen szűz fiúcska van, válogathatsz. Sok sikert!
2013. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én is szánalmasnak éreztem magam már elég sokszor, hidd el. Nem, nem mindegy, hogy ki, azért vannak feltételek, mint olvastad. Bár ez a hozzáállás azért is van, mert lehetetlennek tartom, hogy elsőre pont megtaláljam az igazit. :P Viszont ideje elveszítenem. Bár, az se mindegy kivel.
2013. szept. 2. 17:42
 7/19 A kérdező kommentje:
Na és egyébként én gyk.-n nem szeretnék ismerkedni. Ezt értsétek meg. :D
2013. szept. 2. 17:43
 8/19 anonim ***** válasza:
Hány privátot kaptál eddig?:D
2013. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pedig pont megfelelek az elvárásoknak:)
2013. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Minimum 3-at, de nem pasizok innen az tény. :P mint írtam
2013. szept. 2. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!