Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keressek magamnak pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek magamnak pasit?

Figyelt kérdés

Reggeltől estig dolgozom. 20 éves vagyok, s hiányzik hogy legyen mellettem valaki. :).

Valami tipp? :D

Valami jó szórakozóhely? :D



2015. okt. 15. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Morrison's, 5kert, Club Play, Liget stb. Dugig tömve jobbnál jobb bulákkal és rájuk vadászó alfaegyedekkel. Csak kifogsz néhány menő macskandúrt.
2015. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szintén reggeltől estig suli/meló. A magamfajtát leginkább koncerteken lehet elcsípni :D 21/F
2015. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én eléggé szégyenlős vagyok.. úgyhogy nem vagyok olyan, hogy leszólítok srácokat. :D
2015. okt. 15. 22:18
 4/13 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb ,ha már itt vagy ,hogy kiírod ide GYK--re ,de ha egy ilyen kérdésre nincs elég privát ,akkor valami extrémebbet írsz ki és megvan oldva a jelentkezők száma.

Azt nem állítom ,hogy minőséget kapsz és van esély ,hogy normális párkapcsolatod lesz ,de jelentkező lesz bőven.

2015. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Buszon/villamoson szemezz azzal aki tetszik, aztán hátha leszólít.
2015. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez így nem fog menni, max szexcimbora. Azt biztos találsz. Ha a karrier fontosabb, nem fogsz rendes párkapcsolatot találni. Majd rájössz...
2015. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 DarthQtya ***** válasza:
A sötét oldal erejével a keresés nem jelent majd gondot, csatlakozz!
2015. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképp vagyok, de nem ilyen egyszerű a dolog, mert a munka egy része csak időszakos és leginkább otthonról végezhető. Viszont a napi 8-4-ig meló az mindig ott van szinte. Volt barátnőm de nem bírta.


Talizunk? :)

25/F

2015. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha úgysem szólítanának le miért nem neten pasizol?
2015. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lányoknak is vannak párkeresési problémái? :D

Miért nem én találom meg ezeket a lányokat...

2015. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!