Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek velem van a baj,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj, vagy csak régimódi vagyok?

Figyelt kérdés
Huh hol is kezdjem... Hát sosem voltam az a nagyszájú típusú, sőt általános iskolában szinte alig beszéltem a legjobb barátnőmön kívül bárkivel is, csak ha nagyon muszáj volt. De hála az égnek ezt nagyából kinőttem. Elnézve a korosztályomat szinte mindenki egyforma a lányok: Mindenük kint van tipikus (már bocsánat) "pic@" gatya van rajtuk, agyon vannak festve, hidrogén szőke haj, na meg az hogy minden szaron hisztiznek, iskolatáskát már nem is látok a rajtuk csak azt a rohadt ridikült. A barátnők egymást puszilgatják/csókolgatják, felfordul a gyomrom. Meg amit örökösen nem értek miért ül egy lány egy srác ölébe, vagy ad neki puszit ha már van barátja?! A fiúk: most komolyan a suliban kivétel nélkül minden nap azon töprengek az bereken hogy ez most fiú vagy lány pl. múltkor: le ül mellém egy srác fekete kapucnis pulcsiban volt (ami nekem mindig is tetszett egy srácon, na meg olyan titokzatosságot is sugal) na de a csávónak rózsaszín táskája és zöld cipője volt, na de most mibez már?!! Basszus én lány létemre soha de soha nem vennék fel rózsaszínt. Az a gond hogy a fiúkból kiveszett az igazi férfiasság mind udvariasság és öltözködés szempontjából. Ami mindkét nemre nagyon vonatkozik szinte minden második szavuk valamilyen káromkodás, isznak cigiznek mert azt hiszik az menő (fúú de utálom ezt a szót). Na meg a suliban ki hívnak valakit felelni és 1-est kap mindenkivel pacsizik meg vigyorog, én meg csak lesek hogy ez most normális nagyon büszke lehet magára. Na de persze vannak kivételek, de sajnos én nemigen ismerek ilyen embereket. Eléggé nehezen nyilok meg másik előtt, de ha már valakit igazán megismertem akkor nagyon ragaszkodó tudok lenni. Na meg örökösen a problémám az, hogy nem igazán tudok idegenek vagy kevésbe ismert személyek szemébe nézni és nem tudom, hogy miért van ez, a másik dolog pedig hogy nagyon pirulós tipus vagyok. Sokszor magányosnak érzem magam, persze vannak barátaim jó nem valami sok de legalább igazak, meg amúgy sem barátkozom valami könnyen. Imádom a fekete pulcsikat, meg a terepmintás dolgokat, nagyon szeretek sportolni, 2,5 évig küzdősportokkal foglalkoztam (kick-box és yiu-yitsu) most Street workoutozok és saját testsúlyos edzésekkel foglalkozom. Szeretek sütni, filmeket nézni (horror, akció,) zenét hallgatni (leginkább rockot) rajzolni, olvasni. Külsőm: kék szemem van, feketés-barnás göndör hajam és 164 cm magas vagyok. Hát jó hosszú lett, de már muszáj volt ezeket leírnom, kíváncsi vagyok mások véleményére is, vagy csak nekem vannak ilyen érzéseim.
2016. máj. 30. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, eléggé lesarkítod a dolgokat, de az tény, hogy minden generációnak megvan a saját f @szsága (pl anno a hippikről mondtak ilyeneket).


Egyet nem értek: hogy jön ide a külsőd?

2016. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván te is tudod, hogy eléggé retardált a mai fiatalság és valóban nem normális jelenség, amire rámutattál. Viszont ezer ugyanilyen kérdés volt már ezen az oldalon, úgyhogy nem is értem pontosan, hogy miért írtad ki.
2016. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nincs semmi probléma...Én is ilyen vagyok kb. csak fiúban és kicsit más az ízlésem de az alapja ugyanaz.
2016. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gegefox válasza:
16%

Igen ez a téma tényleg egy kicsit lerágott csont.

De szerintem a legnagyobb gondod az ismerkedés. Az az a hozzád hasonló emberek megtalálása.Mondjuk itt az interneten elég könnyű csak csatlakozni kell az érdeklődési köreidhez passzoló csoporthoz,fórumhoz.(pll. filmek=hollywoodi hírügynökség stb stb csak kreatívan)

sok sikert :D

2016. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok,a mai kortárs fiúk szánalmasak,igaz van amikor én is mai divathoz megfelelően öltözök de egy pillanat alatt átváltok metálos stílusba amit jobban szeretek,nagyobb magabiztosságot is ad.Sport terén én is a street workoutot csinálnám meg olyan edzést amivel mind fizikai és testi adottságaim fejleszthetném csak hát az idő ezt nem mindig teszi lehetővé,vagy legyen rendszeres vagy semmilyen 17/F

ja és imádom a göndör hajat :)

2016. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért egy kicsit megkönnyebbültem, hogy nem csak én gondolom így. :)
2016. máj. 30. 23:30
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a kedvenc színem a rózsaszín. Akkor most hlye pcsa vagyok? 15/L
2016. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én ezt egy szóval sem állítottam, legközelebb szerintem figyelmesebben olvasd el légyszíves. Azt a színt a fiúkon tartom visszataszítónak.
2016. máj. 30. 23:44
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Teneked hogyan esne,ha ők téged lenéznének?Rosszul?Akkor te miért teszed velük ezt?Ismered őket?Tudod,hogy miért akarnak menők lenni?Vagy ők lenéznek téged?Te is ezt teszed,szóval te sem vagy különb.

Olvasd el ezt: [link]

2016. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

Amúgy érdemes lenne 20 feleti srácokkal ismerkedned

2016. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!