Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezhetnék magamnak...

Hogyan szerezhetnék magamnak önbizalmat?

Figyelt kérdés
Semmi önbizalmam sincs. Nem járok bulizni mert nem bírom az idegen társaságot. A külsőmtől undorodok. A sovány és a telt köztese vagyok, ezen sokszor, mai napig is próbálok változtatni de nem sikerül. Nem tudom elviselni ha nagyon néznek, mert azt gondolhatják, hogy "Úristen ez hogy néz ki?" Sajnos sehogy sem tudom elfogadni magam. Hogyan tudnék ezen változtatni?
2015. nov. 18. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudnál képet mutatni?
2015. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vágj pofán egy két embert aki szerint szarul nézel ki és nem csak önbizalmat de tekintélyt is szerzel. Szerintem rossz társaságban vagy. Ne akarj olyan társaságban lenni aki egy picit is elégedetlen veled vagy nem építő kritikát fogalmaz meg veled külsőddel vagy belsőddel kapcsolatban.
2015. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!