Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szerezhetnék magamnak...

Hol szerezhetnék magamnak barátokat? 18/L

Figyelt kérdés

Általános iskolában még voltak barátaim, de teljesen szétszéledtünk, középiskolában meg egyszerűen nem tudtam kialakítani olyan barátságot, ami normális lenne.

Unalmas..

Egyáltalán nem vagyok bulizós típus, inkább nyugis dolgokat szeretem, séta, filmezés stb.


2015. júl. 29. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha mész továbbtanulni, dolgozni új embereket ismersz meg, és találhatsz barátokat is.

Vagy sportolni járhatsz, és ott is új embereket ismerhetsz meg.

Egyébként nekem sincsenek barátaim a suliban, és én se vagyok bulizós típus.

2015. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te. Sajnos az emberek általában nem a "nyugis dolgok" közben szerzik a barátaikat, így akik csak ezekkel foglalkoznak könnyen egyedül maradnak.
2015. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.

Akinek van kedve,írjon.Szoboszló környékéről.

25f

2015. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megyek tovább fősulira, szóval remélem, hogy ott szerencsésebb leszek.. :)

Diák munkára nem vettek fel ahova jelentkeztem, szóval ez a nyárra már kilőve.

#2. válaszoló, igazad van, nem a nyugis emberkéket keresik annyira, de hát kell, hogy legyen ilyen is... asszem:)

2015. júl. 29. 17:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy barátom, mint pasi van, tehát nem pár-szerzés céljából vagyok itt, úgy nem szeretné ismerkedni:D Azért bocsi mindenkinek:) Jönnek itt a levelek üziben..
2015. júl. 29. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:

A fősulis téma nekem nem jött be, de hajrá :) Lehet több szerencséd lesz.

(#2-es vagyok)

2015. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!