Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok kezdeni azzal, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni azzal, hogy nem teszek semmit annak érdekében, hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és még soha nem volt barátnőm. Minden ilyen ''csókolóztál már?'' kérdést azzal kerülöm el, hogy igen és kész, mert nem szeretem ha zaklatnak miatta. Amit ennél jobban utálok az a ''van barátnőd?'' kérdés. Lehet most úgy gondoljátok majd, hogy fú nekem kell egy barátnő már hogy ne zaklassanak és kész, de nem. Én egy rendes párkapcsolatot akarok, ahol mindketten elfogadjuk egymást és boldogok vagyunk. Lehet az is egy ok hogy nem vagyok még érett egy komoly kapcsolatra? Tanácsok?

2016. ápr. 26. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, de szerintem azt, hogy teszel érte. Persze ez csak egy vélemény, lehet, hogy nincs igazam.
2016. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért? Egy barátnővel nem lehet normális kapcsolatod?


Ha nem teszel semmit, hogy barátnőd legyen, ne csodálkozz, hogy sose lesz. Változtass ezen a szerencsétlen gondolkodás módon, vagy szüzen halsz meg.


Menj el bulizni, sok lány iszik, és ilyenkor nem nehéz velük beszélni, de ha nagyon feszengsz, akkor igyál alkoholt, mert ellazít egy kicsit, de ne vidd túlzásba, mert akkor nem fogsz tudni normálisan beszélni.


Remélem segítettem:)

2016. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén 19/F, ugyanígy soha semmi, két napja volt az első alkalom, hogy valamit próbáltam tenni érte.


Tényleg az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy teszel érte. Kiszemelsz valakit, egy ideig gyürkőzöl vele, hogy ráírj vagy odamenj hozzá, aztán majd egyszer csak elszakad valami és megteszed.


Nálam ez történt.


Nem hiszem, hogy ne lennél érett egy kapcsolatra, 19 évesen mindenki az, szerintem. Az önbecsülésed gondolom béka alatt, de ezzel nincs baj, majd megoldódik.


Remélem így hasonló helyzetből tudtam segíteni kicsit :)

2016. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ha akarnál barátnőt akkor lenne is. Dettó ebbe a helyzetbe vagyok 15 éves vagyok és nincs nőm mindenki basztat hogy de cink izéé stb.. de szerintem ha nincs nő nincs probléma vagy legalább is 80%al kevesebb..
2016. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!