Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi inkább közel áll ahhoz hogy összetörje a falamat és akik eléggé bejön vagy közel áll ahoz hogy belé zugjak egyből elököm őket magamtól...
2016. jún. 1. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem bízol az emberekben. Történt valami trauma a múltadban, ami megindokolhatja ezt a fajta zárkózottságot?
2016. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm ugyanilyen, mégis már túl van az első kapcsolatán.

Sztem ha van egy fiú aki ezt felismeri és szeret eléggé ahhoz h áttörje a falat, és ami még fontosabb, te szereted eléggé akkor úgyis össze fog vkivel jönni.

2016. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"mégis már túl van az első kapcsolatán"

Ezt úgy írtad, mintha nem lehetne az elsővel örökké eggyütt maradni...

2016. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy valaha is szeretni is fog valaki és azt sem tudom elhinni ha egy pasi azt mondja hogy szép szép vagyok/tetszek neki. Ma egy hete hogy beszélgettem egy sráccal és eléggé bejött meg már kezdtem bele zúgni, de ma közöltem vele hogy kicsit bunkó és lehetne kedvesebb erre meg sértődött és ennyi.
2016. jún. 1. 17:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul modell srác meg minden tuti nem fogok még egy ilyen helyes srácnak tetszeni már ha komolyan mondta.
2016. jún. 1. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kicsit nyitottabb lenni, több sráccal ismerkedni, hátha lesz valaki, aki előtt ki fog nyílni az ajtód és a bizalmadat megérdemelten megkapja.
2016. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!