Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel az utóbbi idõben jóba voltam de nem rég elmondta ,hogy bejövök neki én pedig rögtön azt hazudtam ,hogy van barátom viszont õ azóta is talikra hív meg minden nap irogat... Nem lehetek vele durva hiszen a barátom és heti 2-3szor látom... Viszont kezd elegem lenni ebbõl az egészbõl.
2016. febr. 14. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki h álljon le, nem fog sikerülni
2016. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutatsd be a képzelt fiúdat. Ő majd lerendezi.
2016. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én közölném vele, hogy 'Kezd egy kicsit kellemetlenül érinteni, hogy ennyiszer hívsz talikra'. Vagy valami ilyesmi... a lényeg, hogy ne érezze olyan durvának, de azért egyértelmű legyen.
2016. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat majd próbálkozom
2016. febr. 14. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!