Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyomoréknak tart, tennem kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomoréknak tart, tennem kéne valamit?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.


Van egy lány az évfolyamunkban aki viszonylag jól néz ki, de mivel nem nagyon volt okom rá, hogy kikezdjek vele, ezért nem léptem. Viszont még tavaly ősszel egy jól sikerült buli során valamiért mégis úgy éreztem, hogy ki kell kezdenem vele, ezért facebookon megkérdeztem tőle, hogy "jarunk?". A válasz rá "Micsoda?" volt, majd lezártam egy "nem fontos :)" egysorossal.

Azóta akármikor összefutunk a folyosón vagy bárhol akkor rámnéz és takargatva bár, de elkezd nevetni a barátnőjével.

Ez rohadt idegesítő, mert nyomoréknek érzem magam tőle és szerintem ő is annak tart. Nem nézek ki úgy, mint aki iszik, tép..stb., külsőre mindenki egy szelíd, naiv kisfiúnak tart. Gondolom ő is azt hiszi, hogy én komoly szándékkal kérdeztem meg, hogy járunk-e, de megijedtem, ezért leráztam..

A legrosszabb, hogy nem tudom hogy tisztázni a helyzetet. Próbálok flegmán viselkedni előtte, hogy ne tűnjek még nyomorékabbnak, de emiatt nem nagyon tudom a tudtára adni, hogy nem akarok/akartam tőle semmit.


Mit tegyek?


Gondolom elég zavaros a dolog, de remélem valaki érti.


(Nem vagyok taraj! Ha a leírás alapján annak tűnök, akkor az a véletlen műve.)


2016. ápr. 27. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
igen szia járunk? én még oviba se mentem bele ijenbe xD
2016. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ilyenbe*
2016. ápr. 27. 19:18
 3/6 anonim válasza:
86%

Ez nagyon nyomulós volt, ezzel volt a baj, abszolút nem veled. Nem szabad ajtóstól rohanni a házba.

Ne próbálj máshogy viselkedni, mint amilyen vagy, add önmagad.


Most szerintem hagyjad, és majd később vedd fel vele a kapcsolatot újra.

2016. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát jól beègtèl annyi biztos.

Amit tehetsz ha nagyon tetszik odamèsz szemèlyesen felejtsd el a facebookot, ès megmondod neki h neked tetszik szeretnèd jobban megismerni. Ha igent mondd tetszel neki minden rendben lessz.. Ha nem et mondd nem ez miatt volt hanem alapból nem tetszel neki. De ha annyira nem tetszik akkor ezek után kerüld el.

2016. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy ilyen embert én is csak kinevetnék.
2016. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez aztán nagy kikezdés, hogy járunk, ráadásul facebookon :D


Na de komolyan... Beszélj vele, személyesen. Mondd neki, hogy csak vicceltél ősszel és nem gondoltad komolyan.

Vagy: várd meg a nyári szünetet, talán elfelejti ezt a szitut :)

2016. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!