Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy a fiú látja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a fiú látja hogy félénk tipus vagy és ezért nem mer leszólítani?

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 19:37
 1/5 anonim válasza:
Én félénk lányként úgy gondolom, hogy nem túl vonzó ez a pasik számára. Szóval a kisugárzás meg a magabiztosság szerintem fontos. De lehet, hogy van olyan pasi akinek meg pont ez jön be :)
2016. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha az utcán megy el melletted, honnan tudhatná, hogy az vagy?
2016. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, pont így vagyok...
2016. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Firedoom ***** válasza:
Van a sulinkban egy lany aki ranezesre eleg felenk, de ettol irto cuki. Viszont tenyleg nem merem leszolitani es pont ezert.
2016. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En magam is eleg batortalan vagyok, de nekem kifejezetten tetszenek a felenk, szegyenlos amde szep (:D) lanyok. Persze mas lanyok is, de a hasonlok valamiert jobban. Rejtelyesebbek vagy en nem is tudom.


Mivel en is beszari vagyok, igy nem tudnam megmondani, hogy mondjuk egy batrabb fiu le merne-e szolitani. Mondjuk en ha elsore nem is eloben, de facebookon irtam ra az egyik ilyen osztalytarsamra es nagy meglepetesemre valaszolt is, de egy ket rovid beszelgetes utan vege lett az egesznek. Nem vagyok az esete, azota is gyotor :D


Szerintem nem kell felned, lesz olyan fiu, aki leszolit. Annyit tanacsolnek meg, hogy ha tetszik egy fiu, akkor aprobb jeleket azert adj. Mert, aki nem ilyen beallitottsagu, annak nem biztos, hogy egybol leesik mit erzel/gondolsz :)


18/F :D

2016. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!