Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok találni hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok találni hasonló lányokat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy közhely meg minden és találtam már csak arra lennék kíváncsi, hogy van-e valami jó tippetek arra, hogy hol találhatnék még hasonló gondolkodású lányokat?


Szeret a természetben lenni, nem ijed meg egy rovartól, egyszerű igényei vannak és értékeli a dolgokat. Őszintén elegem van már ezekből a kamus dolgokból, mert mindig ezt hajtogatják a lányok, hogy "imádom a természetet és imádok utazni" közben csak a közösségi médiafelületeken (instagram) látják ezeket a dolgokat, de valójában csak a szájuk jár és még a fűre se mernek leülni mert koszos lesz a nadrágjuk. Nincsenek különösebb elvárásaim az összkép érdekel, tőlem lehet ez az átlagos "egyedi" külsejű is (h&m, bershka, stradivarius, Tally Weijl) csak tudja levetkőzni ezt a hétköznapi külsőt és kiszakadni ebből a közegből. A nyáron egyetlen ilyen helyet tudok, ahol biztosan megismerkedhetek hasonló lányokkal az Ördögkatlan fesztiválon, de egyéb tippem nincs. Nem feltétlen párkapcsolatra gondolok elég, ha jó arc és vicces. :D

A korosztály minimálisan számít azért, én 20 éves vagyok. Egyetemre járok Szegeden, ahol lenne lehetőség, de a karon ahol tanulok nem igazán vannak ilyen beállítottságú emberek. Ha eseményre van tipped az egész ország érdekelne, ha csak valami hely akkor lehetőleg Bács-Kiskun megye és Szeged környéke érdekelne. Bármilyen hasznos infót szívesen fogadok :) Előre is köszönöm.



2016. jún. 2. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyet nem ismerek lehet ezér nincs csajom xd 17/f
2016. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ilyen csajt Szegeden még nem nehéz találni (én is szegedi vagyok), bár tény nem a JATE-ba és hasonlókba kell keresni. Itt városon belül am tuti ilyen nyugi-pivó környékén nézelődnék, vagy próbálnám megtudni hova járkálnak a bioszosok bulizni :) sok köztük a jó arc :)
2016. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pivó Nyugi az tényleg alkalmas :)

Egy kettő bioszoshoz volt szerencsém ők tényleg nagyon jó fejek, de a többit nem tudom hol rejtőzik :D

2016. jún. 2. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha más nem ugorj át újszegedre a fő fasorra és campelj le a biosz-épület előtt :DD
2016. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!