Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik elfogadják a fiut olyanak amilyen belsőleg, megakkor is ismerkedne járna vele, ha kiderülne hogy fiuvégtag hiányos, fogyatékos, vagy szivbeteg? 21/F

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.(:
2016. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyban függ attól hogy mi az a fogyatékosság. Ha a szellemi képességeivel van baj az jobban zavar, mintha fizikailag van vele valami, ha az elméje ép akkor a testi fogyatékosság csak egy picit zavarna.
2016. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

pont most olvastam itt egy szeretethiányos csaj sírását, szerintem írj rá.

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres..

2016. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Autistával nyilván nem, a szívbetegség nem akadály, a végtaghiányt meg megszoknám (:
2016. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne dőlj be a belső szépségről szóló meséknek. Egy komoly betegséggel élő emberrel együtt lenni szenvedés, különösen fiatal korban. Persze vannak ritka esetek amit a TVben is mutogatnak, de a legtöbb ember nem ilyen.
2016. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy régi kérdés de válasszolnék rá :D

Nah szoval az elso szerelmem is szív beteg volt és sokat tudtam neki segíteni azzal hogy együtt leszoktunk a kávéról ,) én azóta újra elkezdtem mert nagyon fáradt vagyok reggelente) de sajnos vége lett mert nagyon messzire költöztek és úgy döntöttünk igy sokkal jobb lesz mert hogy várhatnám el valakitől hogy elhagyja a szüleit 17 evesen csak miattam?

2017. szept. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!