Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak a durva szeretet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a durva szeretethiányommal?

Figyelt kérdés

Mostanában mégjobban előjött. Annyira, hogy félek, ha egy fiú kicsit is kedvesebb lesz velem úgy omlok a karjaiba mint egy ribizli.

Nagyon vágyom rá, hogy valaki megöleljen, érezzem, hogy szeret. A szüleimtől ezt eddig sem kaptam meg, most hogy nagyobb vagyok még annyira sem fogom. Plüssmacival alszom és már tényleg abszolút gáznak érzem magam. Hogy lehet ezt leküzdeni? Vagy van esetleg valaki aki így van? Megköszönném ha írna pár szót

16/l



2016. jún. 3. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak barátaid? Olyan, afféle igazi barátok? Előttük simán fel lehet ilyeneket vállalni, és sok srác is ilyen titokban (csak nekünk méginkább erősnek kell mutatni magunkat). Szóval nyugodtan mondhatnád nekik, hogy jöjjenek oda, mert jól esne egy ölelgetés. Egyébként én is így vagyok, és az a furcsa, hogy én még meg is kaptam anno a szülőktől amennyire lehet, szóval nem értem magamat, hogy miért vagyok ilyen.
2016. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Én is így vagyok, 16/F.. A röhej, hogy barátnőm lenne, csak nem olyan, aki tényleg engem szeret. :D


Én a takarómat ölelgetem. Viszont a testépítésre való koncentráció néha elvonja a figyelmem, de az esték nagyon hosszúak. Meg amikor látok párokat, és azon gondolkodom, hogy : az én is lehetnék..


A megoldást nálam az jelentette (persze ez is csak félmegoldás), hogy azt mondogatom magamnak: Majd jön a lány, te koncentrálj az edzésre, szórakozz.


Néha bejön, néha kicsit depisebb, szeretethiányos hangulatom van, de akkor kicsit egyedül vagyok, nézek filmet, hallgatok zenét, lefekvés előtt arról álmodozom,hogy van egy barátnőm (ultra gáz, tudom. :) ).


Nekem ezek vannak, de egyet ne felejts! Ne legyél összetörve mindig, próbáld magad kúrálni ebből az állapotból. Mondd el egy barátnődnek, javasold, hogy mtuasson be valakinek.

2016. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
vibrátor?
2016. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most csalódtam a legtöbb barátomban szóval lehet amiatt is érzem magam egyedül.
2016. jún. 3. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Megértelek és átérzem dolgaidat kérdező nem baj cuki dolgok ezek,nem ciki nem gáz menő az én szemembe21/F
2016. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló időszakom... nálam az idézte elő, hogy sok emberben csalódtam, nem tudtam senkiben megbízni. Apám 3 éves korom óta nincs jelen az életemben (vagyis nem volt - 1-2 éve rendeződött valamelyest a viszonyunk), anyámmal nem találtam meg a hangot soha. Volt még sok más is, de nem részletezem.


A lényeg, hogy nekem mégis akkor lett vége ennek a rossz érzésnek, amikor lett egy barátnőm, akivel szerettük egymást... egy ideig. Ahhoz pont elég ideig, hogy megint embernek érezzem magam, és azóta nagyon megváltoztam előnyömre :)


18f

2016. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
la fel, csak fiúban.........
2016. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Román vagy?:D
2016. jún. 4. 10:37
 9/10 anonim ***** válasza:
csak anyum.
2016. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Esetleg megengedik hogy állatot tarts? valami szőrős kis dögöt? Azokat nagyon lehet szeretni és nagyon szeretnek viszont.

Nekem a tengerimalackáim segítettek át a magányos kamaszkoron :D

2016. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!